افزودن پرونده چند رسانه ای

افزودن پرونده چند رسانه ای

در این مقاله از آموزش طراحی سایت در تبریز به آموزش افزودن پرونده ی چند رسانه ای در طراحی سایت می پردازیم .

در طراحی سایت علاوه بر افزودن متن نوشته ، نیاز است تا تصویر ، فیلم و … هم به سایتمان اضافه کنیم تا قدرت درک خواننده بالاتر رود و خواندن مطالب جذاب تر شود . در قسمت مدیریت گزینه ای به نام رسانه وجود دارد که شامل منو های کتابخانه و افزودن می شود در زیر منوی کتابخانه تمامی فایل های موجود در سایت را مشاهده می کنیم و از قسمت افزودن می توانیم فایل مورد نظر خود را به سایتمان اضافه کنیم .

1

برای افزودن عکس به نوشته در قسمت افزودن نوشته بر روی افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک می کنیم .

add-multimedia

با کلیک روی این دکمه پنجره ای باز می شود که از آن طریق می توانیم فایل های صوتی و تصویری مورد نظر خود را به سایتمان اضافه کنیم .

این پنجره شامل دو زبانه می باشد :

کتابخانه پرونده های چند رسانه ای

بارگذاری پرونده ها

 

3-1

 

در قسمت کتابخانه پرونده های چند رسانه ای  می توانیم تمام فایل های موجود در سایت را ببینیم و اگر مجددا خواستیم از آنها استفاده کنیم روی عکس مربوطه کلیک کرده و آن را انتخاب می کنیم .

اگر بخواهیم از عکس جدیدی در سایتمان استفاده کنیم به قسمت بارگذاری پرونده ها می رویم .

4-1

در این قسمت می توانیم با کلیک روی گزینش پرونده ها و رفتن به مسیر عکس مورد نظر و انتخاب آن ، عکس را روی سایت آپلود می کنیم.

بعد از انتخاب عکس مشخصات آن در سمت چپ دیده می شود. شما قادر به ویرایش تصویر و تغییر نام ها و همچنین انتخاب گزینه های چپ، راست و میانه برای قرار گیری در مطلب و انتخاب چند گزینه ی مشخص برای اندازه ها خواهید بود.

بعد از انجام ویرایش های مورد نظر روی عکس بر روی “گذاشتن در نوشته ها ” کلیک می کنیم تا عکس وارد نوشته شود .

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در زمینه طراحی سایت در تبریز با شماره۰۴۱ ۳۵۵۷۶۸۳۷   یا    ۰۴۱ ۳۵۵۷۶۸۳۴ تماس بگیرید.

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان لطفا شماره تلفن ونام خود همچنین زمینه مشاوره را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .