طراحی سایت در تبریز – فرش ابریشم

طراحی سایت در تبریز – فرش ابریشم

نام شرکت :

فرش ابریشم

زمینه فعالیت :

گروه شرکتهای فرش ابريشم در سال ۸۲ بنيانگذاري گرديد و با جديد ترين دستگاههاي روز دنيا توليد فرشهاي ۵۰۰ و ۷۰۰ شانه را آغاز نمود با توجه به تقاضاي بازار و هدف عرضه بهترين و به روز ترين محصولات ، مجموعه در سال ۱۳۸۶، واحد جديد فرش پنجاه رنگ ابريشم و چندين سالن بافندگي و نمايشگاه بزرگ جهت رفاه مشتريان احداث نموده و سالانه با خريد مدرنترين دستگاههاي بافندگي با ظرفيت توليدي خود افزود حاصل تلاشهاي شبانه روزي مديران و مسئولان اين مجموعه تجاري و توليدي در اين مدت كوتاه و در اختيار داشتن انواع ماشين هاي بافندگي CRX700 ، HCP ده رنگ از كمپاني واندويل با ظرفيت توليد روزانه ۴۰۰۰ متر مربع انواع فرش اكروليك ، گليم فرش، و پلي استر در تراكم هاي ۱۲۰۰ ، ۱۵۰۰ ، ۲۵۵۰ ، ۳۰۰۰ مي باشد. اين مجموعه براي پيشبرد اهداف خود دست از تلاش مستمر برنداشته و هم اكنون نيز در حال احداث خط توليد فرشهاي ۱۰۰۰ شانه , ۱۲۰۰شانه ميباشد.

مشخصات فنی :

این وب سایت توسط سیستم پرتال و مدیریت محتوای شرکت تجارت گستر شهریار ( طراحی وب سایت در تبریز ) طراحی، پیاده سازی و اجرا گردیده است. در طراحی این سایت از آخرین و پیشرفته ترین سیستم های استفاده گردیده است.

این سایت ، در عین استفاده از ظاهر زیبا از لحاظ بهینه سازی و سئو در تبریز نیز روی این سایت کار شده است .دارای صفحات درباره ما ، تماس با ما ، مکان ها در نقشه ، گالری تصاویر و .. می باشد.

 

طراحی سایت در تبریز

طراحی وب سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز

طراحی وب سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز

طراحی وب سایت در تبریز

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان لطفا شماره تلفن ونام خود همچنین زمینه مشاوره را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .