طراحی وب سایت سفارشی

 

طراحی وب سایت سفارشی

اگر بسته هاي وب سايت ما پاسخگوي نيازهاي شما نيست و يا وب سايتي با قابليت هاي نوين و خاص را مدنظر داريد و يا قصد انجام تغييراتي در بسته ها را داريد مي توانيد از خدمات طراحي وب سايت سفارشي استفاده نماييد.

برای  طراحي وب سایت سفارشي ، وب سايت کاملاً با توجه به نيازها و قابليت هاي مورد نظر شما طراحي و اجرا مي شود . بنابراين مي بايست ما درک درستي از خواسته هايتان داشته باشيم، اين کار از طريق سرويس تجزيه و تحليل رايگان نيازهاي شغلي انجام مي پذيرد. با استفاده از اين سرويس ما نيازهاي دقيق شما را به صورت حضوري و غير حضوري برآورد کرده و گزارش نتايج تجزيه و تحليل ها به همراه نظرات مشاوره اي کارشناسان بصورت رايگان در اختيار شما قرار مي گيرد. اين گزارش شامل طرح هاي پيشنهادي براي تهيه نرم افزارهاي کاربردي تحت وب و خدمات مورد نياز همراه با برآورد زمان و هزينه ها مي باشد.

برای انتقال نیازهای خود و دریافت طرح اولیه وب سایت می توانید  در خواست تشکیل جلسه در دفتر کار شما یا در دفتر مرکزی تجارت گستر  را بدهید و درک نیاز و خواست شما و تهیه طرح اولیه (پروپوزال) جامع وب سایت از طرف ما در عرض حداکثر 48 ساعت و ارائه آن در جلسه ای مجدد به همراه ارائه شفاهی و پاسخگویی به سوالات.

لازم به یادآوری است که عملیات تجزیه و تحلیل نیاز های شغلی، رایگان انجام می پذیرد و هیچ گونه اجباری برای فروش از جانب ما نخواهد بود. شایان ذکر است تجزیه و تحلیل فرایندهای تجاری و محاسبه نیازهای شرکت شما حتی با وجود عدم تمایل برای اجرای طرح، کار جالب و مفیدی برای شرکت شما خواهد بود.

 

menu_title طراحی وب سایت سفارشی درنیکا | مراحل کار در طراحی سفارشی وب سایت به صورت خلاصه در دیاگرام زیر آورده شده است: