بهینه سازی سایت (سئو)

سئو چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، بمنظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیر گذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامیم. مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن می باشد. بطوریکه در چند سال اخیر سیاست های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت ها همسو شده است.

 LogoSeo

اهمیت سئو در چیست؟

 

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل پیدا میکنند، از اینرو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که انها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد. کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند.

 

بهینه سازی سایت

یکی از کارهای مهم برای بهینه سازی سایت خود تولید محتوای مناسب و جدید برای ان سایت می باشد. محتوای مناسب علاوه بر اینکه بازدید یک سایت را بالا می برد اعتبار سایت را نزد موتورهای جست و جو افزایش می دهد و می توانید لینک های طبیعی برای سایت ایجاد کند.

چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

گوگل موتوری هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، انها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند با این حال محدودیت هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

فوائد سئو

۱٫ افزایش فضای رقباتی نسبت به همکاران خود در اینترنت
۲٫ تاثیر مثبت در تجارت الکترونیکی به خصوص برای فروشگاه های اینترنتی جهت کسب و کار
۳٫ بالاتر بودن در جستجوی کلمات کلیدی نسبت به سایت های دیگر در گوگل
۴٫ افزایش بازدید ورودی به سایت
۵٫ افزایش اطمینان بیشتر به کاربران در بالاتر بودن جستجو در گوگل
۶٫ افزایش کسب و کار و فروش اینترنتی
۷٫ کاهش هزینه های تبلیغات جانبی
۸٫ استفاده بهینه از زمان و فرصت برای تبلیغ با ماندگاری بالاتر

نحوه انجام سئو در تجارت گستر

در تجارت گستر  برای بهینه سازی وب سایت طبق مراحل زیر انجام می شود:
۱- تحلیل سایت و زمینه فعالیت مشتری و در نهایت جمع اوری کلمات کلیدی که بیشترین امار جستجو را دارند.
۲- بررسی سورس سایت و انجام امور سئو مربوط به ان که اصطلاحا به این کار سئوی OnPage  می گویند، مثالی از این امور کارها، درج کلمات کلیدی صحیح، درج توضیحات برای تصاویر، درج کلمات کلیدی در ادرس صفحات، درج صحیح عنوان صفحات، بهینه سازی سرعت لود شدن وب سایت و …
۳-انجام امور جانبی مربوط به بهینه سازی سایت که اصطلاحات به آن سوی Off Page می گویند، نمونه ای از این قبیل کار ها لینک بلدینگ می باشد.
۴- بررسی دوره ای وب سایت و انجام تغییرات، همگام با بروز رسانی موتور های جستجو

هزینه بهینه سازی وب سایت در تجارت گستر

در تجارت گسترهزینه انجام سو بستگی به پارامترهای زیر دارد
۱- دسترسی کامل به سورس: بخش مهمی از امور سو در سور سایت انجام می شود و به همین خاطر عدم دسترسی به سورس کار را سخت تر و هزینه را بالا می برد
۲- رکورد و صفحه مورد انتظار مشتری و سنجش رقبا برای کلمات کلیدی مورد نظر
در صورتی که مایل به براورد هزینه بهینه سازی سایت خود هستید کافی است با ما تماس بگیرید و ادرس سایت خود را اعلام نمایید، سایت شما به صورت رایگان تحلیل و هزینه در شرایط مختلف به شما اعلام می گردد.

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210