سوالات متداول

انتخاب نام مناسب برای سایت ثبت دامنه و اجاره فضای هاست

تعیین هدف ، بررسی زمینه کاری و رقبا

طراحی گرافیکی قالب سایت

برنامه نویسی بخشهای سایت

راه اندازی اولیه وب سایت

نمایش سایت به مشتری و اعمال تغییرات مد نظر کاربر

اعمال تغییرات نهایی

آموزش مدیریت سایت

پشتیبانی سایت

وب سایت های طراحی شده توسط ما معمولا در کمتر از 7 روز کاری تحویل داده می شوند .در مورد سایت های پیشرفته تر این زمان به 2 الی 3 روز زمان بیشتر نیاز دارد .
بله اگر شما طرح یا رنگ بندی خاصی مدنظر دارید اعلام فرماید تا طراحی سایت مطابق با طرح خودتان طراحی شود ، در صورتی هم که طرح خاصی برای طراحی وب سایت در نظر ندارید بعد از طراحی اولیه می توانید تغییرات دلخواه خود را بیان کنید تا سایتتان دقیقا مطابق با سلیقه خودتان طراحی شود .
خیر . با طراحی وب سایت توسط تجارت گستر دامنه و هاست رایگان برای شما هدیه داده می شود .

بله یکی از تخصص های تجارت گستر سئو و بهینه سازی سایت می باشد که برای مشاهده نمونه کار ها “نمونه بهینه سازی سایت“ را مشاهده فرمایید .علاوه بر این وب سایت های ساخته شده در تجارت گستر در مراحل طراحی کاملا مطابق با استاندارد های گوگل می باشد.

بعد از مراحل طراحی سایت پشتیبانی سایت شما تا یک سال به صورت کاملا رایگان توسط تجارت گستر انجام می شود و شما در هر زمان که نیاز به اعمال تغییر در سایتتان داشتید می توانید به ما اعلام فرمایید تا در اسرع وقت برای شما انجام شود.

بعد از تکمیل سایت در جلسه آموزشی رایگان کار با سایتتان به صورت کامل به شما آموزش داده می شود و همچنین سی دی آموزشی اختصاصی بعد از پایان جلسه به شما داده خواهد شد . علاوه بر این اگر باز هم در مراحل انجام کار به مشکل خوردید با شماره 04133368313 تماس بگیرید.کادر تجارت گستر در تمامی مراحل پاسخگوی شما خواهند بود.

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ