طراحی سایت در تبریز – ذوب آهن سپهر شرق

طراحی سایت در تبریز – ذوب آهن سپهر شرق

نام شرکت :

ذوب آهن سپهر شرق

زمینه فعالیت :

شرکت گسترش خدمات آتیه اندیشان سپهر شرق به عنوان یک شرکت خصوصی پیشگام در تولید انواع شمش های فولادی در زمینی به مساحت حدود ۴۰ هکتار در سال ۱۳۸۸ در شهرک صنعتی خضرلو واقع در شهرستان عجب شیر باهدف اشتغال زایی برای ۴۰۰ نفر وتولید ۵۰۰ هزارتن به عنوان اولین تولید کننده شمال غرب احداث گردید.

مدیریت این مجتمع در راستایی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی افزایش تولید باکیفیت ، کاهش ریسک های ایمنی و بهداشت وآلایندگی محیط زیست ، پیاد سازی و اخذ استاندارد های ملی و بین الملی رابه منظور مدیریت یکپارچه ، در رئوس استراتژی خود قرار داده است.

مشخصات فنی :

این وب سایت توسط سیستم پرتال و مدیریت محتوای شرکت تجارت گستر شهریار ( طراحی وب سایت در تبریز ) طراحی، پیاده سازی و اجرا گردیده است. در طراحی این سایت از آخرین و پیشرفته ترین سیستم های استفاده گردیده است.

این سایت با دارا بودن گرافیک زیبا سایتی جامع در زمینه شمش و ذوب آهن می باشد . همچنین این سایت علاوه بر مقالات جامع ، اخبار بروز ، قیمت به روز ضایعات و .. دارای پنلی برای کارکنان مجموعه می باشد .

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان لطفا شماره تلفن ونام خود همچنین زمینه مشاوره را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .