طراحی سایت ریسپانسیو در تبریز

طراحی سایت ریسپانسیو در تبریز

site

بیش از ۵۸ درصد از جمعیت جهان در حال حاضر یک تلفن همراه دارند .این آمار با سرعت زیادی در حال افزایش است و تحلیلگران پیش بینی کردند تا پایان سال ۲۰۱۳ میلادی تعداد دستگاه های تلفن همراه از افراد بیشتر خواهد شد . ۶۶ درصد از این افراد از تلفن همراه یا تبلت خود برای جستجو آنلاین استفاده کرده اند. به همین علت یکی از عوامل مهم ( در طراحی سایت در تبریز ) مناسب بودن طراحی وب سایت برای دستگاه های تلفن همراه است .به همین علت اطمینان از مناسب بودن طراحی سایت برای گوشی های هوشمند ، دستگاه های ios و یا تلفن های آندروید امر مهمی است که شرکت تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز ) در طراحی سایت های خود توجه ویژه ای به آن می نماید .

اگر شما می خواهید این حجم بزرگ از بازدید کنندگان ( بازدید کنندگان موبایل ) را به سمت سایت خود جذب کنید عوامل بسیاری برای بررسی وجود دارد که باید از ابتدای طراحی سایت به آنها توجه شود مانند اندازه ی فونت و جنبه های دیگری که در تمامی سایت های تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز ) رعایت می شود .این عوامل در ادامه ذکر شده اند .

۱- زمان بارگذاری تصاویر به مقدار قابل توجهی کاهش یابد چون موجب بالا رفتن سرعت سایت در تلفن همراه می شود و از ترک کردن سایت توسط بازدید کننده به علت سرعت بارگذاری پایین جلوگیری می شود .

۲- سایت برای هر اندازه صفحه نمایش مناسب باشند و نیازی به صرف زمان برای زوم کردن یا جابه جایی صفحه نباشد .به عبارت دیگر  در سایت ریسپانسیو اندازه صفحه مطابق با عرض وسیله تنظیم شده و تصاویر در زیر هم قرار می گیرند .

۳- منو ها واضح و مشخص هستند .در سایت های ریسپانسیو عموما منو در گوشی های هوشمند به دکمه ای تبدیل می شود که در صورت کلیک بر روی آن به صورت لیست عمودی نمایش داده می شود .

۴- در طراحی سایت ریسپانسیو اطلاعات کلیدی و مهم به معرض نمایش گذاشته می شود تا کاربران به راحتی بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند .

همان طور که ذکر شد طراحی سایت ریسپانسیو انقلاب بزرگی در طراحی سایت می باشد که اهمیت آن به مراتب در آینده بیشتر هم خواهد شد پس بهتر است هر چه زودتر خود را برای این تحول آماده کنید و  سایتتان را مناسب برای گشت و گذار اینترنتی با گوشی هوشمند و تبلت ها کنید .

لازم به ذکر است ریسپانسیو کردن سایت قواعد و اصول خاص خود را دارد که شرکت تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز ) با سابقه ی طولانی خود در این زمینه می تواند کمک حال شما باشد. برای ریسپانسیو کردن سایت تان با ۰۴۱-۳۵۵۷۶۸۳۴  تماس بگیرید .

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان لطفا شماره تلفن ونام خود همچنین زمینه مشاوره را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .