طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی

بهترين روش براي انجام طراحي گرافيکي وب، پياده سازي آن بر اساس نتايج معماري اطلاعات وب سايت مي باشد. با اين کار مطمئن خواهيد شد که گرافيک وب سايت نه تنها به سهولت استفاده و خدمات کاربردي وب سايت لطمه نمي زند، بلکه به نوعي باعث جلب توجه بيشتر مخاطبان به وب سايت و رسيدن مالک آن به اهداف و اولويت هاي اوليه خود از پياده سازي وب سايت خواهد شد.

طراحي پوسته و قالب اختصاصی تجارت گستر شهریار

يك فرآیند کاملاً فنی و علمی است که در این فرآیند رعایت تمام استانداردهای مختلف الزامی مي‌باشد . طراحان و برنامه نويسان تجارت گستر شهریار با دانش فنی ، تجربه‌ ، دقت و ذوق لازم که در زمينه طراحي و برنامه نويسی قالب در اختیار دارند قالب شما را بر اساس اصول و استاندارد های روز دنیا طراحی خواهند کرد و این مهم به حضور مستمر بازديد كننده در وب سایت شما کمک می کند و از مهم ترین نکات استفاده شده در این طراحی ، دسترسي آسان ، راحت و در عين حال طراحي فني وب سايت يا قالب های طراحی شده توسط تجارت گستر شهریار می باشد . طراحان تجارت گستر شهریار به این نکته واقف هستند که شما فقط کمتر از ۸ ثانیه فرصت دارید تا بازدیدکننده را در بدو ورود به وب سایت جذب کرده و در وب سایت نگهدارید . در غیر اینصورت بازدیدکننده پنجره وب سایت شما را بسته و بعید بنظر میرسد که بزودی به وب سایت شما بازگردد .

 

البته لازم بذکر هست که محتوا و مطالب وب سایت هم تاثیر بسزایی در جذب بازدیدکننده دارند اما شاید بتوان گفت که چون در اولین نگاه پوسته و قالب وب سایت، نظر بازدیدکننده را بخود جلب میکند ، پوسته و قالب زیبا ، بر روی جذب بازدیدکننده تاثیر بیشتری دارد .

البته یک قالب زیبا و حرفه ای و جذاب ، لزوما دارای رنگ بندی مختلف ، گرافیک بالا و تصاویر متعدد نیست . بعبارتی پارامترهای ذکر شده ، لازم هست اما کافی نیست . در چند سال اخیر مکتبی نوظهور بنام مینیمالیسم پدید آمده که به معنی ساده گرایی هست . گرافیست ها و برنامه نویسان تجارت گستر شهریار نیز با الهام از این مکتب و با استفاده از آخرین تکنولوژی و فناوری های روز دنیای وب ، قالب و پوسته ای برای شما طراحی خواهد کرد که در عین زیبایی و جذابیت ، به بازدید کننده اجازه میدهد که براحتی به محتوا و مطالب مورد نظر خود رسیده و گرافیک قالب تمرکزش را منحرف نکند .

بعبارتی رنگ ، گرافیک و تصاویر قالب و پوسته ، هدف نیستند بلکه تنها وسیله ای هستند در جهت جذب بازدید کننده به ملاحظه محتوا و مطالب وب سایت که هدف اصلی شما هست .

 

استفاده از رنگ و گرافيك جذاب ، گیرا و متناسب ، استفاده از تصاوير زيبا و درخور و بارگيري سريع همگي از عواملي هستند که باعث مي شود سايت شما به عنوان يک وب سايت نمونه و متمايز شناخته شود و این به افزایش بازدیدکنندگان وب سایت شما کمک می کند

 

از ویژگی های قالب و پوسته های اختصاصی تجارت گستر شهریار میتوان به موارد ذیل اشاره نمود :

 1. طراحی قالب زیبا و همراه با گرافیک بالا
 2. طراحی قالب با استفاده از رنگ بندی و کلاس متناسب با زمینه فعالیت شما
 3. طراحی قالب جذاب و در عین حال ساده و محتوا محور
 4. برنامه نویسی قالب بر اساس Tableless و DIV و آخرین تکنیک های روز دنیای وب
 5. وب سایت
 6. برنامه نویسی قالب بهینه و دارای استانداردهای لازم موتور های جستجو بویژه گوگل
 7. برنامه نویسی قالب با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا اعم از CSS3 ، HTML5 ، jQuery ، AJAX و …
 8. بهینه سازی و فشرده سازی کدهای قالب در جهت افزایش سرعت بارگزاری قالب و وب سایت
 9. بهینه سازی تصاویر و گرافیک قالب جهت کاهش حجم قالب و پوسته و افزایش سرعت بارگزاری قالب
 10. ارائه نسخه لایه باز طرح به مشتری در صورت درخواست ایشان و پرداخت هزینه مربوطه
 11. و …

 

در تجارت گستر شهریار شما ۳ راه جهت انتخاب و طراحی قالب مورد نظر خود دارید :

 

۱ – انتخاب پوسته و قالب وب سایت از بین پکیج قالب های تجارت گستر شهریار :

در این روش شما با بررسی پکیج قالب ها که نزدیک به ۴۰۰ قالب و پوسته در رنگ ها و طرحها و زمینه های مختلف هست ، قالب و پوسته مورد نظر خود را انتخاب مینمایید .

 

۲ – طراحی قالب مشابه وب سایت دیگر :

در این روش شما وب سایت های موجود در وب که نظرتان را جلب نموده را همراه با تغییرات و ویرایشات درخواستی به تجارت گستر شهریار معرفی مینمائید . طراحان تجارت گستر شهریار نیز با اعمال تغییرات و نظرات شما اقدام به طراحی قالب مورد نظر شما خواهد کرد . البته لازم بذکر هست که در صورتیکه مشتری قصد طراحی کاملا مشابه وب سایتی را دارد ، می بایست مجوز های لازم از وب سایت مورد نظر را به تجارت گستر شهریار ارائه نماید .

 

۳ – طراحی قالب و پوسته کاملا اختصاصی و منحصر بفرد :

در این روش قالب و پوسته ای کاملا اختصاصی و منحصر بفرد برای مشتری طراحی میگردد . بعبارتی گرافیست و طراح طی مذاکره با مشتری ، با نظرات ، ایده ها ، درخواست ها ، سلایق و انتظارات مشتری آشنا شده و اقدام به طراحی قالب از صفر کرده و رابطه مشتری با گرافیست و طراح تا زمانی ادامه پیدا خواهد کرد تا مشتری به طرح مورد نظر خود برسد .

 

البته لازم بذکر هست که در کلیه روش های فوق امکان اختصاصی سازی قالب ها وجود داشته و امکان تغییر رنگ بندی و ساختار و سایر پارامترهای قالب نیز وجود دارد . بعبارتی مشتری حق اعلام نظرات ، ویرایش و تغییرات مد نظر خود را داشته و ویرایش ها و تغییرات تا زمانی ادامه پیدا میکند تا رضایت مشتری را بطور کامل جلب نموده و طرح مورد نظر مشتری تحویل داده شود .

در تجارت گستر شهریار ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی قالب و پوسته اختصاصی و راه اندازی وب سایت و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه طراحی سایت در تبریز اینجا کلیک نمایید .

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان لطفا شماره تلفن ونام خود همچنین زمینه مشاوره را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .