طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

با رشد جمعیت روز به روز بر میزان ساخت و ساز افزوده می شود . به همین سبب از جمله صنایع رشد یافته امروز ، صنعت ساختمان می باشد . در همین راستا طراحی سایت ساختمانی در تبریز از جمله اهداف تجارت گستر می باشد که با مطابق با برترین تکنولوژی موجود در جهان انجام می پذیرد .
با طراحی سایت ساختمانی در تبریز که به بهترین نحوه توسط برترین شرکت طراحی سایت در تبریز ، تجارت گستر شهریار انجام می پذیرد ، می توان به صورت هدفمند و کم هزینه تبلیغاتی برای شرکت ساختمانی تان ثبت نمایید .
با طراحی سایت ساختمانی می توانید پروژه های انجام داده شده و در حال اجرا ، گواهینامه و افتخارات و … را در سایتتان قرار دهید تا علاوه بر جلب اعتماد مشتریانتان در افزایش درآمد شما و اعتبار کشوریتان تاثیر گذار باشد .
تجارت گستر شهریار تعداد زیادی طراحی سایت ساختمانی را در پروژه های خود دارد. از جمله طراحی سایت کهن آسین ، ثقال سازه ، بنیان سازه و … که از جمله شرکت های معتبر آذربایجان شرقی محسوب می شوند .

امکانات طراحی سایت ساختمانی :

معرفی شرکت :

در سایت ساختمانی می توان به بیان تاریخچه ، معرفی کامل شرکت ، سال تاسیس و رزومه شرکتی پرداخت . این امر موجب افزایش ارتباط بین شما و مشتریانتان می انجامد .

پروژه ها :

مسلما بخش مهم و حائز اهمیت انتخاب هر شرکت ساختمانی پروژه های انجام داده آن می باشد . این امکان به خوبی در طراحی سایت ساختمانی گنجانده شده است که شما می توانید به معرفی و توضیحی از پروژه های انجام داده شده و در حال انجام ، کارفرما ، زمان شروع پروژه و مدت زمان انجام آن بپردازید . همچنین با قرار دادن تصاویری از ساختمان ها و سازه ها به تاثیر گذاری این بخش بیافزایید .

تماس با ما :

مشتریان و مخاطبان شما در هر زمان و هر مکان به راحتی می توانند به سایت و اطلاعات در معرض نمایش شما دسترسی داشته و از بخش تماس با ما با شما ارتباط برقرار کرده و پیامی ارسال نمایند .

مقالات :

بخش وبلاگ یا مقالات در سایت که با قرار دادن مقالات در حوزه ساختمان می توانید مطالب مفیدی را در سایتتان قرار دهید تا علاوه بر جذب بازدید کننده بر بهینه سازی سایتتان نیز تاثیر گذار باشد .

تور مجازی :

تجارت گستر شهریار با داشتن کادر متخصص در زمینه عکاسی صنعتی در تبریز نیز فعالیت دارد . علاوه بر تصویر تور مجازی از شرکت و یا پروژه های شما و نمایش 360 درجه پروژه ها از دیگر خدمات و امکاناتی است که پیش از این نیز در طراحی سایت ساختمان در تبریز توسط تجارت گستر انجام پذیرفته است . نمونه کارها را مشاهده نمایید .

فروشگاه :

در صورت داشتن تجهیزات ساختمانی برای فروش می توانید یک بخش فروشگاه در سایت تان اضافه نمایید تا از این طریق بتوانید به فروش آنلاین بپردازید . مقاله طراحی سایت فروشگاهی را مطالعه نمایید .

طراحی سایت ساختمانی

بهینه سازی سایت ساختمانی :

در صورتی که هدف شما از طراحی سایت ساختمانی صرفا معرفی شرکت و مجموعه تان نباشد بلکه هدفی همانند فروش و انجام خدمات و افزایش مشتری را در نظر دارید می توانید با سفارش بهینه سازی سایتتان به این مهم دست یابید . مسلما تجارت گستر شهریار با سابقه بالا در زمینه سئو در تبریز می تواند پاسخگوی این نیاز شما باشد.

برای این منظور ابتدا باید حوزه فعالیت خود را تعیین کنید سپس تیم فنی تجارت گستر با بررسی فعالیت شما و رقبایتان کلمات مناسبی را انتخاب می کنند که بهینه سازی بر روی این کلمات برای شما مفید خواهد بود . برای اطلاع از نمونه کارهای بهینه سازی و طراحی سایت ساختمان در تبریز ما با شماره 04133368313 تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ