طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت برای انواع کسب و کار توسط شرکت تجارت گستر شهریار

امروزه با پیشرفت تکنولوژی صاحبان کسب و کار به دنبال معرفی خود و افزایش در آمد از طریق تبلیغات هستند . برای این کار نیز از روش های مختلف بهره می برند . طراحی سایت ، بنرهای تبلیغاتی ، آگهی های روزنامه ، رسانه های جمعی مانند تلویزیون و رادیو ، کاتالوگ ، تراکت و …. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند . یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها برای تبلیغات که دارای مزایای بسیاری می باشد طراحی سایت برای شرکت یا سایر کسب و کار است . هزینه این روش به علت همیشگی بودن و دسترسی برای عموم در هر زمان نسبت به روش های دیگر مناسب تر می باشد .

تجارت گستر شهریار به عنوان برترین شرکت طراحی سایت در تبریز سالهای زیادی در زمینه طراحی وبسایت و بهینه سازی فعالیت دارد . و در طول این سالها با انجام کار حرفه ای و تخصصی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید . برای اطلاعات بیشتر از نمونه کارهای ما می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نموده و یا با شماره ۰۴۱۳۳۳۶۸۳۱۳ تماس بگیرید .
همه ما می دانیم که طراحی وب سایت بسیار ارزشمند است اما باید این کار با کیفیت هر چه تمام تر انجام پذیرد تا مزایایی برای کسب و کارتان فراهم کند . در ادامه به مزایای طراحی سایت می پردازیم .

مزایای طراحی سایت :

طراحی سایت

جلب اعتماد :

اعتماد در کسب و کار مبحث مهمی است . برای فروش یک محصول شما نیاز به جلب اعتماد مشتریان خود دارید یک شرکت با طراحی سایت برای خود می تواند به کسب و کارش اعتباری ببخشد . با قرار دادن نمونه کارها و خدمات قابل ارائه و کالاها و همچنین معرفی و رزومه ای از شرکت تان می توانید در جلب اعتماد مشتریانتان بکوشید .

قیمت مناسب :

قیمت طراحی سایت در مقایسه با سایر تبلیغات بسیار مناسب تر می باشد . زیرا برای مثال در تبلیغات تلویزیونی شما بابت هر بار مشاهده باید هزینه ای را پرداخت نمایید ، اما هزینه طراحی سایت در ابتدا پرداخت شده و برای سالها تنها با هزینه کمی تمدید می گردد . همچنین در هر ساعت از روز و هر مکان به راحتی در دسترس می باشد . حتی در تبلیغاتی به ظاهر ارزان همانند پخش کاتالوگ و تراکت باید برای تک تک افراد هزینه نمود در حالی که یک بار طراحی سایت می تواند اطلاعات شما را در اختیار تعداد بی نهایت افراد قرار دهد .

تبلیغات هدفمند :

مسلما تبلیغاتی سودمند است که برای افرادی که به آن کالا یا خدمت نیاز دارند ، نمایش داده شود یا به عبارتی به کاربران هدف. مسلما تعداد کمی از افرادی که به مشاهده تلویزیون پرداخته و آگهی شما را می بینند ، در آن لحظه نیاز به کالای شما دارند . یا فردی که در حال مطالعه روزنامه می باشد و آگهی شما را می خواند . به دنبال یافتن خدمات شما نبوده اند . اما در طراحی سایت فردی که با جستجو کالایی یا خدماتی به سایت شما وارد می شود ، مطمئنا به دنبال این کالا و خدمات بودند . و در صورتی که سایت شما از طراحی سایت خوب و مناسب برخوردار باشد و بتوانید باعث رضایت بازدید کنندگان شوید به راحتی می توانید بازدید کنندگانتان را به کاربر و یا مشتری تبدیل نمایید .

عدم محدودیت زمانی :

مسلما هر کسب و کاری ساعت کاری خود را دارد و در صورتی که مشتریان شما بعد از ساعت کاری به محل شما مراجعه نمایند آنها را از دست خواهید داد . اما با طراحی وب سایت در هر ساعتی از روز در دسترس کاربران می باشید و دیگر محدودیت زمانی وجود ندارد .

صرفه جویی در زمان :

دادن اطلاعات به مشتری کاری زمان بر خواهد بود . که با طراحی سایت می توان از این جنبه نیز در وقت خود صرفه جویی نمود . همچنین این صرفه جویی برای مشتریان نیز وجود دارد . برای مثال با طراحی سایت پزشکی که تجارت گستر به بهترین نحو آن را به انجام رسانده مشتریان دیگر نیازی به مراجعه به مطب صرفا برای رزرو ندارند و این امر می تواند به جلب رضایت بیشتر آنها بیانجامد .

عدم محدودیت مکانی :

علاوه بر زمان ، مکان نیز یکی دیگر از محدودیت هایی است که با طراحی سایت برطرف می شود . بدون طراحی سایت شما تنها مشتریانی از منطقه یا شهر خود خواهید داشت . همچنین در شهرهای بزرگ و مسافت های طولانی مردم راحت ترین راه را برای خرید انتخاب می نمایند . با ساخت سایت و پست کالاها خود می توانید مشتریان خود را به منطقه خود محدود نکنید و به این طریق به افزایش درآمد خود بی انجامید.

شهرت جهانی :

در کنار طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و کسب رتیه های بالا در موتورهای جستجو مانند گوگل می تواند تاثیر بسیاری بر میزان فروش شما داشته باشد . با بهینه سازی سایتتان بر روی نام کالاهای خود ، می توانید شهرت جهانی پیدا کنید . به طوری که هر فرد در هر نقطه از جهان با جستجو نام کالای شما به سایت شما وارد شود .

مشتریان بیشتر :

با توجه به مواردی که تاکنون بیان شد طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای ، در کنار بهینه سازی سایت یا به عبارتی سئو می تواند مشتریان شما را چندین برابر کند .

امکانات طراحی سایت :

طراحی سایت

هر سایت با توجه به حوزه فعالیت خود نیاز به امکانات خاصی دارد . برای مثال امکان رزرو آنلاین در سایت های پزشکی و هتل و امکان فروش آنلاین در سایت های فروشگاهی از جمله این امکانات است . تیم فنی تجارت گستر با سالها سابقه و فعالیت در انواع سایت ها به خوبی به امکانات مورد نیاز هر سایت آشنایی دارد . شما می توانید در یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناس این شرکت نیازها و انتظارات خود را بیان نمایید و همچنین به صورت رایگان از مشاوره با ایشان بهره ببرید.
علاوه بر امکانات خاص هر کسب و کار امکانات و مشخصاتی در تمامی نمونه کارهای تجارت گستر به خوبی انجام شده است که در ادامه به مواردی اشاره شده است .

۱- طرح گرافیکی سایت :

اولین چیزی که هنگام ورود به سایتی مورد توجه قرار میگیرد طرح سایت است . طراحی سایت و رنگ های مورد استفاده اگر از اشکال مناسبی برخوردار نباشد می تواند موجب ترک سایت توسط کاربر شود . نمونه کار هایی با طراحی زیبا و منحصر بفرد نشان دهنده تسلط تجارت گستر شهریار در این زمینه است . برای اطلاعات بیشتر نمونه کارها را ببینید .

۲- سرعت سایت :

کاربران اینترنت اکثرا برای باز شدن سایت صبر کافی را ندارند و به محض ورود به یک سایت در صورتی که زمان لود سایت بالا باشد یا به عبارتی سرعت سایت پایین باشد ، آن را ترک می کنند و این می تواند برای سایت شما مضر باشد . تجارت گستر با بهینه سازی سایت و استفاده مناسب از کد ها و تصاویر از این کار جلوگیری می نماید .

۳-امکانات :

این شرکت به درستی امکانات مورد نیاز اصناف مختلف را دانسته و نیاز کاربران خود را تا حد ممکن برطرف می سازد. در پکیج های طراحی سایت امکانات پایه ای تعبیه شده است که با توجه به خواست مشتری اضافه و یا کم می شود .

طراحی سایت

قیمت طراحی سایت :

تجارت گستر شهریار برای رفاه حال مشتریان خود قیمت طراحی سایت خود را مناسب نموده تا افراد بسیاری بتواند به این کار اقدام کنند . این قیمت ثابت نبوده و با توجه به امکانات آن سنجیده می شود . به همین سبب شما ابتدا باید امکانات مورد نظر خود را بیان کنید تا کارشناسان این مجموعه قیمت آن را محاسبه نمایند .

با توجه به موارد بالا طراحی سایت برای کسب و کار از لزومات عصر حاضر می باشد . به همین سبب شما هم بهتر است به طراحی سایت اقدام نمایید . برای سفارش طراحی سایت در تبریز و دیگر شهرها کافی است با ما تماس بگیرید تا ضمن آشنایی با نمونه کارهای ما از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره ببرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210