طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت در جوامع امروزی برای موفقیت در کسب و کار به یک امر ضروری تبدیل می شود و شما برای رقابت قدرتمندتر با رقبای خود لازم است یک وبسایت برای خود طراحی کنید .
امروزه مزایای طراحی وبسایت بر کسی پوشیده نیست و شرکت ها علاوه بر حضور در دنیای فیزیکی نیاز است تا در دنیای مجازی نیز فعالیت داشته و نام خود را به عنوان یک برند آشنا در اینترنت نیز مطرح نمایند .
با طراحی وبسایت می توانید خدمات و محصولات خود را به صورت کامل در اینترنت مطرح نموده و در هر زمان که مخاطبان شما نیاز به برقراری ارتباط با شما داشته باشند ، می توانند با شما در تماس باشند .
امروزه تقریبا هیچ شرکت معتبری وجود ندارد که سایتی برای خود طراحی نکرده باشد یا به فکر راه اندازی سایت نباشد . در کسب و کار ابتدا باید هدف خود را مشخص نمایید . اگر هدف شما صرفا فعالیت در محله یا مکان های مجاور و هدفی کوتاه مدت است ممکن است نیازی برای طراحی سایت برای خود نبینید . اما اگر شما هدف بالاتری داشته و قصد موفقیت روز افزون در کسب و کارتان را دارید ، و همچنین می خواهید به رقابت جدی تر با رقیبانتان بپردازید باید به طراحی سایت حرفه ای برای خود بیاندیشید .
مسلما با طراحی وبسایت مشتریان و مخاطبان شما صرفا به محله یا حتی شهر شما محدود نمی شوند ، بلکه شما صرفا با طراحی یک سایت و بهینه سازی آن برای معرفی خود و خدمات و محصولاتتان در سطح کشور مطرح شده و حتی می توانید مشتریان برون مرزی نیز داشته باشید .
همچنین شما می توانید با طراحی وب سایت چند زبانه برای ارتباط ساده تر با مشتریان خود در سایر کشورها در ارتباط باشید در صورتی که این امر در دنیای واقعی نیاز به هزینه ، وقت و تلاش بسیاری دارد .

طراحی وبسایت
مزایای طراحی وبسایت :

– با طراحی وب سایت برای شرکتتان دیگر نیازی به آمدن مشتریانتان به مکان شما نیست ، به عبارت دیگر محدودیت مکانی دیگر وجود ندارد. بلکه مشتریان شما در هر منطقه جغرافیای تنها با رفتن به سایت شما و بررسی خدمات و محصولات شما می توانند با شما آشنا شده و یا در صورت داشتن فروشگاه اینترنتی از ویژگی های محصولات شما با خبر شده و به راحتی خریداری نمایند .
– مزیت دیگر از بین رفتن محدودیت زمانی است . مشتریان شما در هر ساعت از شبانه روز می تواند به سایت شما مراجعه نمایند . در صورتی که شرکت یا مغازه دارای ساعات کاری محدودی بوده و در صورتی که فردی بعد از ساعات کاری مراجعه نماید نمی تواند با خدمات شما آشنا شود .
– داشتن یک وبسایت برای شرکت شما اعتباری به دنبال خواهد داشت و حس اعتماد و اطمینان را در مخاطبان شما بر می انگیزد . زیرا همان طور که بیان شد شرکتی با هدف بلند مدت برای خود سایت راه اندازی می کند.

طراحی وبسایت

مراحل طراحی وبسایت :

برای راه اندازی یک سایت ابتدا باید هدف خود را تعیین نمایید برای این منظور بهتر است به سوالاتی مانند سوالات زیر پاسخ دهید .

آیا هدف شما از طراحی وبسایت کوتاه مدت است یا بلند مدت ؟
آیا شما مایل به فعالیت گسترده و حرفه ای در سطح وب هستید یا صرفا طراحی وبسایتی ارزان صرفا برای معرفی شرکت تان کافی است ؟
آیا احساس نیاز به بهینه سازی سایت و سئو سایت تان نیز دارید ؟
و…
سپس باید برای کسب و کارتان یک نام مناسب انتخاب کنید .
گام بعد انتخاب یک دامنه برای سایتتان است .
سپس انتخاب یک شرکت طراحی وبسایت حرفه ای که بتواند تمام نیاز های شما را شناسایی کرده و سایتی مطابق با نیازهای شما و آخرین تکنولوژی های روز دنیا به شما عرضه دارد .

برای موفقیت در طراحی وبسایت به تخصص و تجربه بالایی نیاز است . به همین سبب بهتر است به بررسی نمونه کارها و تجربه شرکت های طراحی وب سایت پرداخته و شرکتی را انتخاب نمایید .
شرکت تجارت گستر با دارا بودن صدها نمونه کار متعدد در زمینه انواع سایت ها ، از جمله طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت صنعتی ، طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت بازرگانی و … به عنوان یک شرکت طراحی وب سایت در تبریز می تواند بر طرف کننده تمامی نیازهای سایت شما باشد . ( نمونه کارها را ببینید .)
طراحی سایت حرفه ای انجام شده توسط تجارت گستر در این سالها تونسته رضایت مشتریان را تا این لحظه فراهم سازد و در اعتماد سازی مشتریان تاثیر خوبی داشته باشد .

اگر هنوز در زمینه راه اندازی و طراحی وبسایت اطمینان ندارید می توانید با ما تماس گرفته تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210