xvhpd shdj

xvhpd shdj , xvhpd ,f shdj

xvhpd shdj همان عبارت طراحی سایت است هنگامی که کیبورد شما بر روی زبان انگلیسی است . مطمئنا کلماتی مشابه این عبارت برای شما هم بارها پیش آمده است . برای مثالی دیگر کلمات لخخلمث و یا لخخلمث.زخئ معادل google و google.com و یا xvhpd ,f shdj معادل طراحی وب سایت. با توجه به پیشرفت های گوگل و الگوریتم های آن این بار الگوریتم مرغ مگس خوار با توجه به ارتباطات معنایی به درک این موضوع می پردازد که قصد کاربر چه بوده است و تا حدود زیادی نیز در تشخیص آن موفق می باشد . برای درک این موضوع تصویر زیر را ببینید .

xvhpd shdj

این موضوع یکی دیگر از قدرت های گوگل می باشد . و تنها با جابه جایی ساده بین حروف فارسی و انگلیسی انجام پذیر نیست . زیرا ابتدا باید موتور جستجو تشخیص دهد که زبان کیبورد کاربر اشتباه بوده است . البته این موضوع تنها در گوگل اتفاق نمی افتد بلکه در موتورهای جستجوی دیگر همانند یاهو و ask هم انجام می پذیرد .  تصاویر زیر نشان دهنده این موضوع هستند.

xvhpd shdj xvhpd shdj

 این موارد مشخص می کند که موتورهای جستجو تا چه حد پیشرفت داشته اند و برای موفقیت و کسب رتبه در آنها تا چه میزانی باید تلاش نمود . شرکت طراحی سایت تجارت گستر شهریار با سالها سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت آماده ارائه خدمات به شما تا رسیدن به موفقیت شما می باشد .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210