نمونه بهینه سازی سایت

سئو یا بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization)  امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو به معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که موجب می شود سایت شما در کلمات مد نظر شما در صفحه اول قرار گیرد و به همین سبب میزان بازدید از سایتتان افزایش یافته و به طبع آن میزان فروش شما بهبود میابد .
در مباحث طراحی سایت و سئو وب سایت ، باید کلمه ای از انتخاب کنید که هر چه بهتر شما را به هدفتان برساند کلماتی که ضمن مرتبط بودن به سایتتان میزان جستجوی آنها نیز زیاد باشد و همچنین از لحاظ هزینه و زمان برایتان مقرون به صرفه باشد  .مسلما انتخاب کلمات یک بخشی همانند سایت ، فرش و .. امری بسیار مشکل است زیرا طراحی سایت های زیادی وجود دارد که از این کلمات در آنها استفاده شده است ، هرچند رتبه آوردن در این کلمات برای ترافیک سایتتان مفید می باشد.
پس یافتن کلمه  مناسب برای این کار امری بسیار مهم است که نیاز به آنالیز زمینه کاری شما و رقبایتان دارد .
در شرکت تجارت گستر شهریار در تبریز این امر با دقت و مهارت بالایی انجام می شود  .کادر حرفه ای تجارت گستر شهریار در تمامی مراحل طراحی وب سایت در تبریز از جمله بهینه سازی و سئو سایت شما مطابق با تکنولوژی های روز پیش رفته و موجب افزایش روز به روز بازدید و فروش شما می شود .
نمونه هایی بهینه سازی سایت های انجام شده زیر گواه تجربه بالای تجارت گستر شهریار در این زمینه می باشد .

نام و نام خانوادگی (*)

ایمیل(*)

نام سایت(*)

آدرس سایت(*)

موبایل

ثابت(*)

لطفا در مورد موضوع سایت و کلمات کلیدی مد نظر خود توضیح دهید (*)