طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

هنر یکی از جنبه هایی است که در زمینه های بسیاری دیده می شود . انسان ها هنر را برای آرامش و تسکین برگزیده اند . هنرمندان بسیاری در عرصه های مختلف از جمله : نقاشی ، مجسمه سازی ، بازیگری ، خوانندگی و … فعالیت دارند . امروزه با گسترش اینترنت و رواج آن به زندگی انسان ها ، این رسانه تبدیل به ابزاری مهم برای معرفی هنرمندان گردیده است . هنرمندانی که از به چشم نیامدن آثار هنری شان دلخور هستند می توانند با طراحی سایت هنری برای معرفی و آثار خود در این زمینه گامی بردارند . از طریق طراحی سایت هنری می توانید هم به معرفی خود و رزومه خود بپردازید و هم آثار هنری خود به عرصه نمایش گذاشته و از این طریق به فروش برسانید . مزایای طراحی سایت به طور کلی موجب افزایش تعداد سایت ها شده است . هنرمندان هم به این موضوع توجه نموده و با سفارش طراحی سایت برای خود در افزایش درآمدشان تاثیر گذار بودند .
تجارت گستر شهریار با فعالیت و طراحی سایت برای انواع مشاغل آمادگی خود را برای طراحی وب سایت هنری نیز اعلام می کند . برای اطلاعات از سایت های هنری و سایر سایت های طراحی شده توسط این شرکت با شماره .. تماس بگیرید .
در طراحی یک سایت هنری امکاناتی تعبیه می شود که بنابر سفارش مشتری افزوده هم می شود .

امکانات طراحی سایت هنری :

معرفی :
در بخش معرفی ، رزومه ، تحصیلات و تاریخچه ای از شروع فعالیت خود را می توانید بیان نمایید . این بخش در ارتباط بهتر مخاطبتان با شما تاثیر گذار خواهد بود .
آثار هنری :
در بخش آثار هنری می توانید تمامی آثار هنری خود را قرار دهید همچنین با قرار دادن امکان فروش آنلاین مخاطبان به راحتی بتواند اثر دلخواه خود را سفارش دهند .
اخبار :
بخش اخبار که در اکثر سایت ها وجود دارد می توانید در این بخش آخرین اخبار هنری مربوط به رشته فعالیتتان را قرار دهید که در جذب مخطبان نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

طراحی سایت هنری
نکاتی برای طراحی وب سایت هنری :

در طراحی هر سایت عواملی موثر است که با توجه به ماهیت سایت متفاوت خواهد بود . در طراحی سایت هنری نیز باید به نکات زیر توجه نمایید .
ساختار مناسب :
ساختار سایت و دسته بندی آثار باید منظم و واضح باشد . به طور که موجب سردرگمی کاربران نشود . آثار مرتبط در دسته بندی های مجزا در سایت قرار داده شوند .
طرح سایت :
مسلما یک سایت هنری نیازمند یک طراحی گرافیکی زیبا و منحصر بفرد می باشد . مخاطبان شما طالب زیبایند بنابراین باید در انتخاب طرح گرافیکی وسواس گونه رفتار کرد . البته تا جایی که طرح سنگین نبوده و باعث پایین آمدن سرعت لود نشود .
بهینه سازی سایت :
بهینه سازی سایت جزو جدایی ناپذیر طراحی سایت است و اگر شما مایل هستید که سایت تان علاوه بر مخاطبان خاص ، دارای مخاطبانی از سراسر کشور یا جهان باشد باید به بهینه سازی سایت هم بپردازید . تجارت گستر به صورت حرفه ای در زمینه بهینه سازی سایت هنری نیز فعالیت دارد . برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بهینه سازی مقاله ” بهینه سازی سایت ” را مطالعه کنید . برای آشنایی با نمونه بهینه سازی سئو تجارت گستر نیز با شماره 04133368313 تماس بگیرید .

هزینه طراحی سایت هنری هم مانند بقیه سایت ها با توجه به امکانات تعبیه شده در آن محاسبه می شود . البته تجارت گستر تا حد امکان برای رفاه مشتریان خود قیمت های مناسب ارائه می نماید . برای اخذ اطلاعات بیشتر و طراحی سایت هنری در تبریز با ما در ارتباط باشید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ