طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی ، طراحی وب سایت آژانس مسافرتی در تبریز ، طراحی سایت آژانس مسافرتی در تبریز

سفر به مناطق مختلف و احتیاج به هتل مختص به زمان خاصی نیست بلکه انسان ها در هر فصلی از سال متناسب با آب و هوای آن زمان احتیاج به سفر دارند . سفر نیاز به فراهم نمودن شرایط دارد و هر فرد قبل از سفر به دنبال یافتن مکان مناسب ، هتل مناسب ، بلیت و … می باشد . آژانس های مسافرتی اقدام به بهبود شرایط برای مسافرت نموده اند تا رضایت مشتریان خود را فراهم نمایند . آژانس های مسافرتی همانند دیگر مشاغل نیاز به طراحی سایتی برای معرفی و افزایش میزان مشتریان خود دارند . طراحی سایت آژانس مسافرتی در تبریز توسط تیم تجارت گستر با بالاترین امکانات طراحی می شود . این امکانات که در ادامه بیان می شوند می تواند با توجه به نیاز و سفارش مشتری افزوده شود .

امکانات طراحی سایت آژانس مسافرتی :

معرفی مجموعه ، سابقه فعالیت ، رزومه و …
معرفی خدمات ارائه شده
اعلام تورهای خروجی و داخلی
معرفی هتل های هر شهر و امکانات کامل آنها
امکان رزرو تورهای مسافرتی به صورت آنلاین
معرفی جاذبه های گردشگری
معرفی هتل های داخلی و خارجی و معرفی امکانات
بخش اخبار برای درج اخبار به روز

طراحی سایت گردشگری

مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی :

طراحی سایت آژانس گردشگری دارای مزایای بسیاری است از جمله محدودیت زمانی و مکانی را از بین می برد و شما می توانید در هر لحظه از زمان و مکان در دسترس باشید و همین عامل می تواند در افزایش درآمد شما تاثیر گذار باشد. امروزه بسیاری از مردم برای یافتن اطلاعات و خدمات و کالای مورد نظر خود از موتورهای جستجو استفاده می کنند و با جستجو در موتورهای جستجو به به سایت ها مراجعه و انتخاب می نمایند . اگر شما به طراحی سایت آژانس مسافرتی اقدام نکنید میزان زیادی از مشتریان خود را از دست می دهید .

هزینه طراحی وب سایت آژانس مسافرتی :

هزینه طراحی سایت هیچ گاه یک مبلغ مشخص نیست ، بلکه با توجه به امکانات درخواستی شما محاسبه می گردد . روند طراحی سایت گردشگری در تبریز توسط تجارت گستر به این صورت است که ابتدا در یک جلسه مشاوره کاملا رایگان به شما مزایای طراحی سایت مسافرتی بیان می شود سپس امکانات مورد نیاز شما با توجه به وسعت کاری شما و هدفتان برای شما بیان می گردد ، سپس شما با بررسی می توانید امکانات مورد نطر را انتخاب کنید . با توجه به امکانات انتخاب شده هزینه برآورد شده و اعلام می گردد . بعد از طراحی سایت در زمان مقرر یک سال پشتیبانی رایگان هم از سایتتان انجام می شود .

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت آژانس مسافرتی در تبریز و تعرفه ها و نمونه کارها می توانید با شماره 04133368313 تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ