طراحی سایت فرش

طراحی سایت فرش

طراحی سایت فرش

طراحی سایت فرش در تبریز تجارت گستر با بالاترین امکانات و مناسب ترین قیمت

صنعت فرش ایران نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان مشتریان خود را دارد و به یک صنعت مهم برای صادرات تبدیل شده است . برای موفقیت در عرصه فرش نیاز به شهرت جهانی دارید و فروش فرش به دیگر کشورها راهکاری برای موفقیت و کسب درآمد بیشتر برای شما است . به همین سبب باید به دنبال راهکاری برای معرفی هر چه بیشتر صنعت فرش ، نه تنها به دیگر شهرهای ایران بلکه به دیگر کشورها باشیم .
طراحی سایت فرش را می توان موثرترین راه دانست . تبریز یکی از بنام ترین شهرهای ایران در صنعت فرش است و طراحی سایت فرش در تبریز نیز بسیار مورد استقبال گرفته است . بسیاری از تولید کنندگان و فروشندگان فرش در تبریز اقدام به طراحی سایت فرش در تبریز نموده اند . به همین سبب شما می توانید تعداد زیادی وب سایت فرش تبریز را مشاهده نمایید .
همچنین می توان فرش ها را در دسته بندی های مانند : فرش ابریشم ، فرش دستبافت ، فرش ماشینی ، فرش مینیاتور ، فرش ماهی ، فرش کاشان ، فرش تبریز و علاوه بر آن تابلو فرش دستبافت و ماشینی و… قرار داد .
تجارت گستر شهریار با دارا بودن نمونه کارهای متعدد در انواع صنوف در زمینه طراحی سایت فرش در تبریز نیز نمونه کارهایی داشته است برای مثال : طراحی سایت فرش ابریشم ، طراحی سایت فرش انوری ، طراحی سایت فرش نفیس و … . نمونه کارها را مشاهده نمایید .

امکانات طراحی سایت فرش :

معرفی مجموعه :

همانند دیگر سایت ها می توانید در بخش معرفی ، اطلاعاتی از سابقه کاریتان ، رزومه ، افتخارات و … قرار دهید .

قابلیت نمایش تصاویری از فرش ها ، تابلو فرش ها :

با قرار دادن تصاویر فرش ها در وب سایت فرش ، مشتریان می تواند به راحتی طرح های مختلف فرش را مشاهده کرده و انتخاب راحت تری داشته باشند .

قابلیت دسته بندی و فیلتر محصولات :

با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی برای فروش فرش ، و قرار دادن امکان فیلتر کردن محصولات براساس ویژگی هایی مانند قیمت ، نوع بافت ، طرح ، ابعاد و … می تواند به خرید راحت تر مشتریان کمک کرد. مشتریانی که طرح خاص ، محدوده قیمت مشخص و … در نظر دارند و به دنبال یافت فرش مورد نظرشان هستند با مراجعه به سایت فرش در تبریز و فیلتر کردن محصولات براساس ویژگی های مورد نظرشان ، به مقایسه مدل های موجود پرداخته و با خواندن توضیحاتی که می توانید در سایت قرار دهید تصمیم گرفته و خریداری نمایند .

طراحی سایت فرش در تبریز
مقالات :

مسلما بحث محتوا در جذب و جلب مخاطب تاثیر گذار می باشد . با ارائه دانستنیها و مقالات هایی در زمینه فرش می توانید به آشنایی بیشتر مشتریانتان کمک کنید و در جلب اعتماد آنها نیز تاثیر بگذارید .

کاتالوگ آنلاین :

کاتالوگی آنلاین با قابلیت ورق زدن شامل فرش ها می تواند از جمله امکانات دیگر طراحی سایت فرش در تبریز قرار داد .

طرح و نقشه فرش :

همچنین شما می توانید در قسمتی از سایت بانکی از طرح ها و نقشه ها قرار دهید .

هزینه طراحی سایت فرش در تبریز :

به طور کلی هزینه طراحی سایت باتوجه به امکانات مورد نظر شما تعیین می شود . علاوه بر امکانات وبسایت فرش ، امکانات دیگر با توجه به سفارش مشتری افزوده می شود و در تعرفه آن تاثیر گذار خواهد بود .

تجارت گستر شهریار با داشتن سابقه در زمینه طراحی وب سایت فرش تبریز ، می تواند به راحتی نیاز های شما را شناسایی نموده و با ارائه مشاوره رایگان در این زمینه در موفقیت هرچه بیشتر سایت شما تاثیر گذار باشد . علاوه بر امکانات مخصوص سایت های فرش امکانات عمومی که برای انواع سایت ها لازم است نیز رعایت می شود .

از جمله :

سرعت بالای سایت
گرافیک زیبا و جذب کننده مخاطب
ریسپانسیو بودن سایت برای انواع ابعاد نمایشگر
به روز ترین تکنولوژی های طراحی سایت
مدیریت رایگان سایت برای درج مطلب و محصول
جلسه آموزشی رایگان برای آموزش تمامی قسمت های سایت

تجارت گستر شهریار با طراحی سایت ارزان در تبریز و نمونه کارهای برجسته مسلما می تواند یک انتخاب عالی برای فروشندگان و تولید کنندگانی باشد که به فکر افزایش درآمد خود هستند .

برای اطلاعات بیشتر با شماره 04133368313  تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ