طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی ، ساخت فروشگاه اینترنتی ، طراحی فروشگاه آنلاین ، طراحی وب فروشگاهی ، طراح وب سایت فروشگاهی ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در تجارت گستر شهریار

تجارت گستر شهریار به عنوان شرکتی برتر در زمینه طراحی وب فروشگاهی فعالیت دارد . در ادامه نمونه هایی از طراحی سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط تجارت گستر را مشاهده می نمایید .

 

طراحی سایت فروشگاهی یکی از انواع زمینه های طراحی سایت است که تجارت گستر شهریار در آن فعالیت دارد .
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به سرعت در حال محبوبیت است . موفقیت فروشگاه های اینترنتی بزرگ مانند آمازون یا در ایران دیجی کالا مردم را به راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی ترغیب می کند . فروشگاه اینترنتی مانند دیجی کالا فروشی به مراتب بیشتر از فروشگاهی بزرگ در بازار دارد .

مزایای بسیار طراحی سایت فروشگاهی که در ادامه به بیان آن می پردازیم موجب شده تعداد سایت فروشگاهی در حال افزایش باشد . البته تمام این فروشگاه ها به محبوبیت دیجی کالا نمی رسند زیرا نیاز به تلاش بسیار و همچنین انتخاب شرکت معتبری برای طراحی وب سایت فروشگاهی است که بتواندسایت فروشگاهی دقیقا مطابق با نیازهای شما طراحی کند .

مزایای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی :

اگر شما به فروش محصولی می پردازید یا قصد فروش کالایی را دارید می توانید با سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و فعالیت در آن به کسب و کار خود رونق دهید و درآمد خود را چندین برابر کنید .

صرفه جویی در هزینه :

طراحی سایت فروشگاهی نیاز به سرمایه بالا برای تهیه انبار یا محل برای فروش ندارند . و شما می توانید بدون نیاز به محلی برای کسب و کار تنها با وجود یک سیستم به فروش محصولتان بپردازید . فروشگاه هایی نیز که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند فروشگاه های فروش شارژ هستند که به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه ای که برای افراد دارند فروش بالایی دارند .

طراحی سایت فروشگاهی

در دسترس بودن :

مزیت دیگر ساخت سایت فروشگاه دسترسی همیشگی می باشد . مشتریان شما در هر ساعت از شبانه روز می توانند به محصولات شما دسترسی داشته و اطلاعات آن ها را مطالعه نمایند حتی هنگامی که شما سر سیستم خود نیستید . به عبارت دیگر راه اندازی فروشگاه اینترنتی محدودیت زمانی که مغازه های بازار دارند را از بین می برد .

از بین رفتن محدودیت مکانی :

از بین محدودیت مکانی از مزایای دیگر طراحی سایت فروشگاهی است . مشتریان شما از هر نقطه از دنیا می توانند به سایت شما دسترسی یافته و به خرید محصولات شما بپردازند ، که البته این امر نیاز به بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی شما دارد .

کسب اطلاعات کامل :

اکثرا در سایت های فروشگاهی مشاهده کردید که ویژگی های هر محصول به طور کامل بیان شده است و این امکان را به مشتریان شما می دهد که با مطالعه کامل ویژگی ها و مشخصات هر محصول اقدام به خرید نمایند . به همین سبب اکثر کاربران اقدام به جستجو در اینترنت برای کسب اطلاعات در مورد کالای مد نظر خود می کنند .

طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت فروشگاهی :

مدیریت آسان :

سایت های فروشگاهی به طور مداوم نیاز به ایجاد تغییرات ، درج محصول و حذف آن و.. دارند . به همین سبب فروشگاه های اینترنتی نیاز به محیط کاربری راحتی دارند تا شما به راحتی بتوانید تغییرات مد نظر خود را انجام دهید .

سرعت لود :

سرعت که یک ویژگی برای انواع سایت هاست در طراحی وب سایت فروشگاهی دارای اهمیت بالایی است به همین سبب طراحی سایت و کیفیت هاستتان باید مناسب باشد .

گرافیک زیبا :

گرافیک زیبا و در عین حال ساده می تواند در ذهن مشتریان شما ماندگار شود .

رابط کاربری مناسب :

در سایت فروشگاهی رابط کاربری ساده نقش مهمی را ایفا می کند . مهم است که کاربران و مشتریان شما به راحتی به آنچه که نیاز دارند دسترسی داشته باشند بخش های مختلف سایت ، توضیح ویژگی های محصولات ، دسته بندی ها و ساختار سایت در صورتی که از پیچیدگی برخوردار باشند موجب از دست دادن مشتریان شما می شوند .

امکان درج توضیحات :

همان طور که بیان شد یکی از مزیت های فروشگاه های اینترنتی بخش توضیحات آن است . وجود بخشی برای درج توضیحات و ویژگی های کالا علاوه بر بحث بهینه سازی سایت فروشگاهی و افزایش مدت زمان کاربر در سایت ، به صورت غیر مستقیم موجب افزایش فروش شما می شود . درج کردن مشخصات به همراه تصاویر مختلف از کالا در جلب رضایت و اعتماد مشتریان شما نقش مهمی را ایفا می کند .

تجارت گستر با دارا بودن نمونه های متعدد طراحی سایت فروشگاهی ، از سابقه خوبی در این زمینه برخوردار است .
طراحی سایت فروشگاهی تبریز ۲۴ ، طراحی سایت فروشگاهی ددی کالا ، طراحی سایت فروشگاهی شاهین تجارت ارس و … تنها نمونه ای از این سایت ها می باشد . نمونه کارها را مشاهده کنید .

برای اطلاعات بیشتر از طراحی وب فروشگاهی و آشنایی با از روند کاری تجارت گستر شهریار با شماره ۰۴۱۳۳۳۶۸۳۱۳ در تماس باشید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210