طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی با بالاترین امکانات در تجارت گستر شهریار 

یکی از فعالیت هایی که چه در زمینه وب و چه در دنیای واقعی طرفداران بسیاری را دارد ورزش می باشد . طراحی سایت ورزشی از دیگر فعالیت های تجارت گستر شهریار می باشد . هدف از طراحی سایت ورزشی متفاوت است برخی سایت ورزشی را برای قرار دادن اخبار های ورزش می خواهند ، برخی در زمینه یک ورزش ، برخی هم به عنوان طرفداری از یک تیم ورزشی خاص و … سایت های ورزشی بسیاری در وب وجود دارند که برای رقابت با آنها باید یک سایت حرفه ای طراحی نمود تا بتواند با رقبا رقابت کند . وجود تعداد بالا طرفداران سایت های ورزشی موجب شده سایتی مانند ورزش 3 جزو برترین سایت های ایران شود . و همین امر منجر به سفارش طراحی سایت ورزشی توسط افراد بسیاری شده است .

به علت انواع مختلف سایت های ورزشی ، امکانات بسیار متفاوتی هم می توان در آن ها قرار داد که در ادامه به آنها می پردازیم :

امکانات طراحی سایت ورزشی :

اطلاعاتی از تاریخچه ورزش مورد نظر
بخش آموزش حاوی آموزش ورزشی خاص
گنجاندن بخش اخبار مربوطه در طراحی وب سایت ورزشی
بخش نتایج مسابقات لیگهای داخلی و خارجی
در صورت طراحی برای یک باشگاه خاص بخشی برای معرفی اعضای باشگاه و تیم های آن
بروزترین اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات
بخش خبرنامه برای ارسال جدیدترین اخبار به کاربران سایت
گالری تصاویر زیبا
بخش فیلم برای نمایش فیلم های مربوط به تیم
یکی از امکانات بسیار مناسب که می توان در طراحی سایت ورزشی تعبیه کرد بخش نمایش نتایج آنلاین می باشد . که همان طور که می دانید قرار دادن آن در سایتی همانند ورزش 3 طرفداران بسیاری دارد .

طراحی سایت ورزشی

هزینه طراحی وب سایت ورزشی :

هزینه طراحی وب سایت ورزشی هم همانند سایر سایت ها به امکانات آن بستگی دارد . و وجود برخی امکانات مانند نمایش نتایج آنلاین در آن هزینه آن را بالاتر خواهد برد. به همین علت شما ابتدا باید امکانات مد نظر خود را تعیین نمایید سپس برای اطلاع از قیمت طراحی سایت ورزشی با امکانات درخواستی با شماره 04133368313 تماس بگیرید .
یکی از موارد مهم در طراحی وب سایت ورزشی به روز کردن آن است . مسلما بسیاری از مراجعان شما به علت دنبال کردن نتایج و اطلاع از آخرین اخبار به سایت شما مراجعه می نمایند . به همین سبب همواره در به روز نگه داشتن سایت تان تلاش کنید .

کسب درآمد از وب سایت ورزشی :

سایت های ورزشی دارای طرفداران بسیاری هستند و اگر طراحی سایت ورزشی شما به خوبی انجام شود و بهینه سازی شود می تواند به بازدید بالا منجر شده و از این طریق درآمدی هم برای شما داشته باشد . برای مثال با قرار دادن بخشی برای درج آگهی می توانید به کسب درآمد بپردازید . همچنین در صورت داشتن بازدید بالا می توانید با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در سایت تان به درآمد بالایی بپردازید.
تجارت گستر شهریار با دارا بودن نمونه کارهای متعدد در تمامی زمینه ها می تواند سایتی بهینه و مناسب ، مطابق با خواسته های شما برایتان طراحی نماید . از جمله نمونه کارهای طراحی سایت ورزشی تجارت گستر سایت دنیز چمن می باشد که علاوه بر طراحی در سئوی آن نیز کار شده و در کلمات مربوط به حوزه فعالیت در رتبه های برتر قرار دارد .

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت ورزشی در تبریز یا دیگر شهرها و همچنین بهره مندی از یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای راه اندازی سایت ورزشی با شماره های زیر تماس بگیرید .

04133368313

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210