آذر بام تبریز

نام شرکت :

آذر بام تبریز

زمینه فعالیت :

شرکت آذر بام تبریز در سال 1372 تشکیل یافته است .این شرکت در جهت تامین قیر و مشتقات مورد نیاز آن برپا گردیده است .از فعالیت های این شرکت میتوان به تولید انواع قیرهای اصلاح شده پلیمری و قیرهای محلول و امولسیونی اشاره کرد.در سالهای اخیر ، شرکت آذربام با ساخت دو ساختمان مجهز در جهت فعالیت در زمینه قیرسازی با ظرفیت 2400 تن در روز و مخازن ذخیر محصول و مواد اولیه به ظرفیت 50.000 تن به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید و صادر کننده قیر در  کشور تبدیل گردیده است.

از دیگر موفقیت های شرکت آذر بام تبریز ، میتوان به دارا بودن یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاههای قیر در سطح خاورمیانه و کسب استانداردهای مختلف جهانی و سیستم های مختلف یکپارچه اشاره کرد.

مشخصات فنی :

این وب سایت توسط سیستم پرتال و مدیریت محتوای شرکت تجارت گستر شهریار ( طراحی وب سایت در تبریز ) طراحی، پیاده سازی و اجرا گردیده است. در طراحی این سایت از آخرین و پیشرفته ترین سیستم های استفاده گردیده است.

این سایت از طرح گرافیکی زیبایی برخوردار می باشد . محصولات در دسته بندی منظم در این سایت قرار گرفته است . و این سایت دارای صفحات درباره ما ، تماس با ما ، کاتالوگ ، محصولات و دسته بندی آنها و … می باشد .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ