5 نکته در مورد تاثیر شبکه های اجتماعی در seo – بخش 2

5 نکته در مورد تاثیر شبکه های اجتماعی در seo – بخش 2

طراحی وب سایت در تبریز

با توجه به موضوع مهم بهینه سازی سایت در طراحی سایت و همچنین ارتباط بین شبکه های اجتماعی و سئو سایت در سایت تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز ) به بررسی این موضوع پرداختیم و پنج نکته در این زمینه که باید به آن توجه کرد را بیان کرده ایم در نوشته ای تحت عنوان ” 5 نکته در مورد تاثیر شبکه های اجتماعی در seo ” سه نکته بیان شد و در این نوشته به ادامه این بحث می پردازیم .

4- تاثیر شبکه های اجتماعی

فقط به این علت که گوگل اعلام کرده است که شبکه های اجتماعی تاثیری ندارند به این معنی نیست که آنها هیچ تاثیری در بهینه سازی سایت ندارند . شبکه های اجتماعی به زودی نشان دهنده ی حضور آنلاین هر شخص یا برند خواهد بود .علاوه بر این ، به دلیل اینکه لینک سازی از طریق وبلاگ و پست مهمان یک راه با قابلیت اعتماد کم برای نشان دادن کیفیت یک صفحه سایت است موتورهای جستجو شروع به دریافت سیگنال های با ارزش و قدرتمند تر برای یک صفحه وب همانند شبکه های اجتماعی می کنند .
نتیجه :
دلیلی وجود ندارد که فعالیت در شبکه های اجتماعی وایجاد پروفایل های قدرتمند و به تبع آن لینک های ارزشمند به سایت ها تاثیری در رتبه گوگل نداشته باشد .
5- بینگ را فراموش نکنید.
گوگل ممکن است موضع خود را در مورد شبکه های اجتماعی تغییر دهد اما بینگ در مصاحبه ای اعلام کرد :
ما به دید یک کاربر در شبکه های اجتماعی توجه میکنیم . و این که چگونه بسیاری از مردم به دنبال شما هستند می تواند به عنوان یک عامل رتبه بندی برای طراحی سایت شما به شمار آید.
نتیجه:
بینگ دومین موتور جستجو پرکاربرد است که برخلاف گوگل تاثیر گذاری فعالیت در شبکه های اجتماعی را در رتبه بندی سایت به وضوح اعلام کرده است . سهم بازار بینگ در حال رشد است و توجه به افزایش رتبه در بینگ نیز یک استراتژی سئو مفید است .

نتیجه گیری:

گرفتن لینک از سایت های معتبر یکی از موارد مهم در بهینه سازی سایت می باشد و سایت های رسانه های اجتماعی هم دارای اعتبار بالایی می باشند درست است که لینک های شبکه های اجتماعی اکثرا نوفالو هستند اما جز هزاران تکنیکی محسوب می شود که به طور غیر مستقیم در رتبه بندی سایت تاثیر دارند . اگر نگاهی به سایت های بزرگ بیاندازید متوجه می شود که اکثرا فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارند و همین علت مشخص کننده تاثیر مثبت حضور در شبکه های اجتماعی است  . ممکن است که تاثیر گذاری آنها کمی زمان بر باشد اما یکی از ارکان سئو صبر است. بنابراین پیشنهاد می گردد در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، توئیتر ، لینکداین ، گوگل پلاس و … پروفایل ایجاد کرده و با درج مطلب در سایتتان و بروزرسانی سایت ، مطلب را در پروفایل های خود نیز به اشتراک گذارید و به مطلب خود لینک دهید .

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه طراحی وب سایت در تبریز و بهینه سازی سایت با 04133368313 تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

 

 

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ