طراحی اپلیکیشن نیازمندی

طراحی اپلیکیشن نیازمندی

طراحی اپلیکیشن نیازمندی

طراحی اپلیکیشن نیازمندی و آگهی با بالاترین امکانات و مناسب ترین قیمت در تجارت گستر شهریار

در عصر حاضر روز به روز بر اهمیت تلفن های همراه اضافه می شود و بر تعداد استفاده کنندگان از آن افزوده می شود . به علت در دسترس بودن همیشگی این ابزار ، بخش بزرگی از جامعه را استفاده کنندگان از آن تشکیل می دهند . افراد برای برطرف کردن نیازهای خود و خرید و فروش کالاهای خود به راحتی می توانند از این وسیله استفاده نمایند .به همین سبب افراد بسیاری به فکر طراحی برنامه ها و اپلیکیشن هایی برای گوشی های همراه افتادند و اقدام به طراحی اپلیکیشن های مختلف از جمله طراحی اپلیکیشن نیازمندی کردند .
افراد بسیاری برای خرید و فروش و برطرف کردن نیازمندی های خود به اینترنت و یا اپلیکیشن ها مراجعه می نمایند . امروزه اپلیکیشن های نیازمندی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند . برنامه هایی همانند دیوار ، شیپور و … از جمله این برنامه ها هستند که بسیاری از مردم از آنها استفاده می نمایند . طراحی وب سایت نیازمندی به علت کاربرد و بازدید بالا بسیار مورد توجه قرار گرفته است . شرکت تجارت گستر شهریار با طراحی سایت نیازمندی حرفه ای توانسته رضایت مشتریان خود را برآورده نماید و در افزایش درآمد آنها تاثیرگذار باشد . علاوه بر طراحی سایت نیازمندی طراحی اپلیکیشن نیازمندی نیز می تواند بسیار مفید باشد .

سادگی و دسترسی همیشگی از جمله مزایای طراحی اپلیکیشن نیازمندی محسوب می شود و افراد با نصب این برنامه در تلفن همراه خود به راحتی می تواند در زمان لزوم به اطلاعات دسترسی یابند . تجارت گستر با متصل کردن سایت و اپلیکیشن نیازمندی به هم کار را برای شما بسیار راحت نموده و با بروز کردن سایت ، اپلیکیشن شما نیز به روز می شود .

طراحی اپلیکیشن نیازمندی

امکانات طراحی اپلیکیشن نیازمندی :

طراحی قالب زیبا و گرافیکی
برنامه نویسی با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا
امکان دسته بندی ، مرتب کردن آگهی
امکان جستجو پیشرفته در بین آگهی ها
قرار دادن آگهی ویژه
پرداخت آنلاین برای آگهی های ویزه
امکان ثبت نام و ورود برای کاربران
سهولت در ثبت آگهی و نیازمندی
امکان بروزرسانی خودکار
محیط کاربری ساده
نصب ساده اپلیکیشن

کسب درآمد از طراحی اپلیکیشن نیازمندی :

شما با سفارش طراحی اپلیکیشن نیازمندی می توانید به کسب درآمد بپردازید . ثبت آگهی در اپلیکیشن های نیازمندی به رایگان انجام می پذیرد . این موضوع باعث جلب کاربر و بازدید کننده می شود . کسب درآمد در اپلیکیشن های نیازمندی از طریق ثبت آگهی های ویژه در ازای پرداخت مبلغی می باشد . آگهی های ویژه بیشتر در معرض دید کاربران قرار می گیرند و برای ثبت آن مبلغ کمی پرداخت می شود . این موارد موجب ثبت آگهی ویژه توسط کاربرانتان و افزایش درآمد شما می شود .

تجارت گستر شهریار با دارا بودن سالها تجربه در زمینه طراحی سایت نیازمندی و طراحی اپلیکیشن نیازمندی و بهینه سازی سایت نیازمندی می تواند پاسخگوی شما در این زمینه باشد . برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره 04133368313 تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ