طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز از اقدامات تجارت گستر شهریار می باشد . که در مقاله امروز به بررسی و لزوم استفاده از آن می پردازیم .
با پیشرفت تکنولوژی روز به روز ابزارهای جدید به وجود می آید که برای عقب نماندن از عرصه رقبا باید هماهنگ با تکنولوژی پیش رویم . امروزه استفاده از تلفن های همراه و تلفن های هوشمند روز به روز در حال افزایش است تا جایی که می توان گفت در ایران از هر دو نفر یک نفر تلفن هوشمند دارد .
تعداد زیادی از کاربران هم با تلفن همراه خود به گشت و گذار در اینترنت می پردازند . به همین سبب طراحان سایت برای سهولت کاربران به فکر راه اندازی و طراحی وبسایت های ریسپانسیو افتادند و نتیجه آن افزایش تعداد سایت های ریسپانسیو می باشد .
در زمینه نرم افزار هم همین اتفاق افتاد و نرم افزار ها برای نسخه گوشی های همراه هم طراحی شدند. علاوه بر آن طراحی اپلیکیشن هم به یکی از مشاغل تبدیل شده و افرادی به طراحی اپلیکشن های مخصوص موبایل مشغولند.
تلفن های هوشمند امروزه به یک وسیله خصوصی و بسیار پرکاربرد تبدیل شده است که مسلما نیاز به طراحی اپلیکیشن در زمینه های مختلف احساس می شود .
طراحی اپلیکیشن نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است . فروشگاه اپل در مدت زمان 9 ماه بیش از یک میلیون دریافت داشته است . برخی از اپلیکیشن ها هم بسیار معروف شده اند مانند بازی انگری بردز که درآمد بالایی برای طراحان داشت. برخی اپلیکیشن ها هم برای شبکه های اجتماعی طراحی شده اند که مخاطبان بسیاری را دارند .
اپلیکیشن ها در به دسته بندی های زیر می توان تقسیم بندی نمود .
طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش
طراحی اپلیکیشن برای معرفی شرکت ها
طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی
طراحی اپلیکیشن بازی
طراحی اپلیکیشن بانک اطلاعاتی
طراحی اپلیکیشن بنا بر سفارش مشتری
و….

استقبال بالا از اپلیکیشن ها و درآمد بالای آن موجب شده افراد بسیاری مایل به طراحی اپلیکیشن موبایل در تبریز و دیگر شهرها شوند.

طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز

تجارت گستر به طراحی سایت در تبریز برای پلتفرم های مختلف فعالیت دارد و برای این کار از ابزار های مختلف بهره می گیرد . تجارت گستر با بهره گیری از تیم متخصص خود در این زمینه یکی از بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن موبایل در تبریز می باشد که تاکنون اپلیکیشن های مختلفی را بنا به سفارش مشتریان عرضه کرده است .
برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با روند کاری این شرکت با شماره 04133368313 تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ