طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی

طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی

طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی

طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی یکی از خدمات ارائه شده توسط تجارت گستر می باشد . شرکت تجارت گستر شهریار به عنوان برترین شرکت طراحی سایت در تبریز همواره به دنبال ارائه خدماتی برای رفاه حال مردم می باشد . به همین سبب با طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی موجب شده تا در روند کاری پزشکان و بیماران سهولت قابل توجهی ایجاد شود .
همان طور که در مقاله طراحی سایت پزشکی بیان شد طراحی سایت برای پزشکان مزایای بسیاری دارد . وجود ترافیک در شهر برای عبور و مرور افراد و وقت و هزینه آنها مشکل ساز شده است که این مشکل برای بیماران بیشتر می باشد . به همین سبب مردم همواره به دنبال یافتن راهی برای انجام کارها بدون مراجعه حضوری هستند . نوبت گرفتن از پزشک نیز یکی از همین موارد است که به راحتی و به صورت آنلاین می تواند انجام شود به روند کاری سرعت بخشد .
طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی که تجارت گستر شهریار با انجام پروژه موفق در این زمینه فعالیت دارد توانسته تا حد زیادی نیاز به مراجعه های غیر ضروری را کم کند . با این نوع طراحی سایت بیماران تنها کافی است از هر مکان جغرافیای و در هر ساعت از شبانه روز به سیستم دسترسی یافته و زمان های خالی برای نوبت گرفتن را انتخاب نمود .
به این وسیله هم در هزینه و هم در وقت صرفه جویی شده و بیماران به راحتی می توانند وقتی را برای خود رزرو نموده و در زمان مشخص به دکتر مراجعه نمایند .

می توان گفت سیستم نوبت دهی پزشکی تجارت گستر کامل ترین سیستم رزرو آنلاین در کشور می باشد .

طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی

امکانات طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی :

انتخاب مکان و پزشک :

در این سیستم می توان ابتدا مکان مورد نظر خود را انتخاب نمود در این سیستم تقسیم بندی مکانی این امکان را به شما می دهد که در صورت لزوم نزدیک ترین دکتر یا کلینیک را به محل خود انتخاب نمایید .
البته در طراحی سایت پزشکی که برای یک پزشک طراحی شده است ممکن است نیاز به این قسمت نباشد .

انتخاب تاریخ رزرو :

در سیستم تقویمی برای انتخاب تاریخ مورد نظر شما وجود دارد که به راحتی هر چه بهتر می توانید زمان مناسب را انتخاب نمایید .  این بخش از طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی ، که از اهمیت بالایی برخوردار است می توانید با توجه به زمان مناسب برای خود و بررسی زمان خالی برای پزشک خود وقتی را رزرو نمایید .

انتخاب ساعت براساس روز انتخاب شده :

پس از انتخاب روز امکان انتخاب ساعت نیز وجود دارد تا به مناسب ترین حالت کم ترین اتلاف وقت را برای شما داشته باشد . و بتوانید در روز و ساعت رزرو شده در کلینیک یا مطلب حاضر شوید .

ثبت اطلاعات بیمار :

پس از انتخاب زمان زمان ثبت اطلاعات بیمار است اطلاعات مختصری از مشکل شما می تواند در این زمینه کمک کننده باشد .

امکانات بیان شده تنها بخشی از امکانات طراحی سایت آنلاین نوبت دهی پزشکی تجارت گستر شهریار می باشد . امکانات بیشتر با توجه به سفارش و نیاز مشتری به سیستم اضافه می شود .

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره برای راهکارهای بهتر در این زمینه با شماره ۰۴۱۳۳۳۶۸۳۱۳ تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210