طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی از نمونه سایت هایی است که تجارت گستر به طراحی آن فعالیت داشته و نمونه کارهای بسیاری در این زمینه ارائه نموده است . در ادامه به لزوم طراحی سایت برای پزشکان می پردازیم .
با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت راه اندازی و طراحی یک وب سایت برای انواع مشاغل امری لازم و ضروری تلقی می شود . یکی از مشاغل بسیار با اهمیت در جوامع صنف پزشکی می باشد. روزانه تعداد زیادی از مردم با جستجو در اینترنت به دنبال آشنایی با انواع بیماری و روش های درمانی آن ها هستند . همچنین به دنبال یافتن اطلاعاتی از بیماری های اطرافیان خود هستند و وجود سایتی در این زمینه که اطلاعات کاملی در اختیار قرار دهد می تواند برطرف کننده نیاز قشر زیادی از مردم باشد .
تا به امروز تعداد کمی از پزشکان در ایران اقدام به طراحی وبسایت پزشکی نموده و اطلاعات خود را در اختیار مردم قرار داده اند که پیش بینی می شود با توجه مزایای این قضیه این امر گسترش یابد .
در عصر امروزه و پیشرفت روز افزون تکنولوژی طراحی وب سایت پزشکی مطمئنا می تواند در فعالیت پزشکان محترم و بیماران و ارتباط مابین آنها بسیار کمک کننده باشد .

برای پزشکان زیبایی ، داروسازان ، متخصصان مغز و اعصاب ، پزشکان عمومی ، پزشکان کودک ، پزشک متخصص قلب و عروق و سایر پزشکان و حتی روانپزشکان می توان سایتی ویژه طراحی نمود که دارای امکانات بسیاری باشد .
با طراحی وب سایت برای پزشکان می توان امکاناتی علاوه بر ارائه اطلاعات جامع در مورد انواع بیماری ، سیستم نوبت گیری ، ویزیت ، ارائه مشاوره ، پرسش و پاسخ و … داشته باشد .
امروزه با گسترش ترافیک و لزوم اهمیت زمان ، انجام دادن کارها بدون نیاز به مراجعه حضوری امری مهم تلقی می شود . به همین سبب طراحی وب سایت مخصوص پزشکان دارای اهمیت شده است .

طراحی سایت پزشکی

امکانات طراحی وب سایت پزشکی :

۱- نوبت دهی آنلاین :

با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی ، بیماران می توانند با مراجعه به سایت و مشاهده زمان های خالی برای هر پزشک ، زمان مورد نظر خود را رزرو نمایند . که این امر با توجه به دسترسی در هر ساعت از شبانه روز به سایت و عدم نیاز به مراجعه حضوری بسیار مطلوب می باشد . همچنین در وقت پزشکان نیز صرفه جویی می شود زیرا پروسه نوبت دهی دیگر وجود نداشته و بیماران به راحتی خود این کار را انجام می دهند .
سایت نوبت دهی پزشکی طراحی شده توسط تجارت گستر به جدیدترین تکنولوژی مجهز بوده و از امکانات بالایی برخوردار است ، همچنین از رابط کاربری ساده ای برخوردار می باشد .

۲- خدمات مشاوره :

با راه اندازی خدمات مشاوره در سایت پزشکان ، بیماران می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری از خدمات مشاوره ای پزشکان در اقصی نقاط کشور بهره مند شوند . بسیاری از بیماران تنها برای استفاده از مشاوره پزشکانی که در شهری خارج از محل سکونت شان است مجبور به مسافرت می شوند ، که علاوه بر خطرات ، هزینه هایی هم در بردارد .
در سامانه طراحی سایت پزشکی می توان سیستم مشاوره رایگان و یا حتی با پرداخت حق مشاوره راه اندازی نمود که از مناطق دور هم به راحتی بتوان دسترسی داشت .

۳- ارائه اطلاعات :

با راه اندازی یک بخش مقالات و اخبار می توان به بهینه سازی سایت خود کمک کرده که به افزایش بازدید سایتتان منجر می شود . همان طور که بیان شد افراد بسیاری در طول روز به جستجو دراینترنت در حوزه پزشکی مشغولند که در صورتی که سایت شما دارای مطالب مناسب و مفید باشد ، بازدید کنندگان آن را به اطرافیان خود معرفی کرده که این امر در شناسایی شما تاثیر بسایر خوبی دارد .

۴- پرسش و پاسخ :

در طراحی سایت پزشکی ، بخش پرسش و پاسخ هم می تواند حائز اهمیت باشد و موجب ایجاد حس اطمینان بین شما و بیمارانتان شود و ارتباط شما را تسهیل بخشد .
بیماران می توانند در هر ساعت از شبانه روز پرسش های خود را مطرح نموده و پزشکان در اسرع وقت به پرسش ها پاسخ دهند . و در صورت لزوم می توانند از بیماران بخواهند به مطب مراجعه نمایند.

۵- معرفی :

معرفی ، مدرک و تخصص خود ، ساعات کاری کلینیک و مطب ، قرار دادن رزومه و گواهینامه وافتخارات در سایت از دیگر امکانات طراحی سایت ویژه پزشکان است .

و صدها امکانات دیگر که در طراحی سایت مخصوص پزشکان می تواند قرار داد .

طراحی سایت برای پزشکان

طراحی سایت مخصوص پزشکان تجارت گستر  علاوه بر امکانات خاص از امکانات معمول سایت های دیگر نیز برخوردار است . از جمله امنیت ، سرعت لود بالا و …

ما در پروژه های طراحی سایت پزشکی تجارت گستر امکانات فراوانی را قرار دهیم که طی سالها تجربه به آن رسیدیم اما در صورتی که شما امکانات خاصی در نظر داشته باشید ، به پروژه شما افزوده خواهد شد .

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه طراحی سایت پزشکی با شماره ۰۴۱۳۳۳۶۸۳۱۳ تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210