طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه

از دیگر صنوفی که با گذشت زمان دچار تغییرات شده و برای موفقیت در آن باید همگام با تکنولوژی پیش رفت عکاسی و آتلیه است . مسلما طراحی سایت آتلیه یا طراحی سایت عکاسی می تواند در روند کسب درآمد آن تاثیر بسیاری داشته باشد . همچنین در راحتی کار آن تاثیر گذار خواهد بود .
طراحی وبسایت برای مشاغل گوناگون دارای تفاوت هایی می باشد . برخی از انواع آن نیاز به طراحی چشم گیر و جذاب دارند . طراحی سایت آتلیه یکی از انواع طراحی سایت هاست که نیاز به گرافیک بالایی دارد . در صورتی که برخی از سایت ها مانند طراحی سایت صنعتی نیاز به کار زیاد بر روی گرافیک ندارند .
شرکت تجارت گستر هم به همین سبب اقدام به طراحی سایت آتلیه ارزان برای رفع نیازهای افراد نموده است .
سایت های طراحی شده توسط تجارت گستر با گرافیک زیبا و تاثیر گذار خود می تواند انتخاب شما در این زمینه باشد .
خدمات ارائه شده در طراحی سایت آتلیه زیاد است که شما با توجه به بودجه خود می توانید آن را سفارش دهید . یا اگر امکانات خاصی در نظر دارید با بیان آن و مشاوره با کارشناسان ما به بهترین روش انجام می پذیرد .
برای انتخاب یک آتلیه برای عکاسی نیاز به مشاهده نمونه کارهای آن آتلیه است .که انجام این کار به صورت آنلاین موجب سهولت در روند کاری می شود . امروزه افراد بسیاری با جستجوی کلماتی مانند سایت عکاسی ، عکاسی مجالس ، عکاسی صنعتی و کلماتی از این دست به سایت های آتلیه و عکاسی رفته و نمونه کارهای سایت های مختلف را مقایسه نموده و انتخاب می کنند . در صورتی که اگر از خدمات آنلاین استفاده نکنند باید به تمامی این آتلیه ها مراجعه حضوری نموده و نمونه کارها را بررسی اجمالی نمایند .

به همین سبب افراد تمایل زیادی به استفاده از جستجو اینترنتی در این زمینه دارند به همین سبب اگر شما اقدام به طراحی وب سایت برای آتلیه خود ننمایید از رقبای خود عقب می مانید . همچنین بهینه سازی طراحی سایت آتلیه در این زمینه هم می تواند بسیار کمک کننده باشد . به همین سبب تجارت گستر طراحی سایت عکاسی در تبریز و طراحی وب سایت عکاسی صنعتی در تبریز را در زمره فعالیت هایش قرار داده است .

طراحی سایت آتلیه
امکانات طراحی سایت آتلیه :

1- معرفی و درج رزومه کاری :

در این قسمت می توانید تخصص ها و رزومه کاریتان را قرار دهید . این عمل در ارتباط بهتر با مخاطبانتان تاثیر گذار خواهد بود .

2- نمونه کارهای انجام شده :

قرار دادن نمونه کار های عکاسی تان باعث می شود تا کاربرانتان در هر ساعت از روز و هر فاصله جغرافیایی به سایت تان و نمونه کارهای شما دسترسی داشته باشند .

3- درج تعرفه :

قرار دادن تعرفه کار بر روی سایت تان موجب می شود مخاطبانتان با دید باز به شما مراجعه نموده و در صورت ارائه قیمت رقابتی ، با مقایسه قیمت شما به آتلیه شما مراجعه نمایند .

4- رزرو :

با طراحی سایت آتلیه دیگر برای رزرو زمان برای عکاسی نیازی برای مراجعه حضوری نیست . و مشتریان شما به راحتی می توانند با رزرو آنلاین در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند همچنین در وقت شما برای یافتن زمان خالی برای عکاسی نیز صرفه جویی می شود .

5- کاتالوگ آنلاین :

با قرار دادن کاتالوگی آنلاین از نمونه کارهایتان می توانید به جلب مشتری و زیبایی کارتان بپردازید .

6- امکان نظر دهی :

در طراحی سایت آتلیه تجارت گستر شهریار با قرار دادن امکان نظر دهی کاربران می توانند در مورد نمونه کارهای شما نظر داده و مشارکت نمایند . این امر می تواند در زمان گشت و گذار کاربران در سایت شما تاثیر مثبت گذاشته و در بهینه سازی سایت تان مفید باشد .

7- مقالات :

در بخش مقالات سایت آتلیه می توانید اطلاعاتی درباره انواع عکاسی ، آموزش عکاسی و .. قرار دهید که علاوه بر تاثیر مثبت در دید خوانندگان در سئو سایت شما نیز تاثیر گذار خواهد بود .

تجارت گستر شهریار با دارا بودن نمونه کارهای متعدد در انواع زمینه های طراحی سایت توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید . برای مشاهده نمونه کارهای تجارت گستر ” نمونه کارها ” را ببینید .

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه طراحی سایت آتلیه ، طراحی وب سایت عکاسی در تبریز و طراحی سایت عکاسی صنعتی در تبریز با شماره 04133368313 تماس بگیرید تا از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاوران ما بهره مند شوید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ