طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیوطراحی سایت ریسپانسیو و واکنش گرا با مناسبترین قیمت در تجارت گستر شهریار

امروزه استفاده از گوشی همراه افزایش یافته و تعداد زیادی از افراد با استفاده از تلفن همراه و یا تبلت به جستجو در اینترنت می پردازند . در گذشته چون سایت ها بر طبق صفحه نمایش سیستم های کامپیوتری طراحی می شد مشاهده آنها در صفحه نمایش های کوچک با مشکل مواجه بود و به سادگی انجام نمی شد و کاربر برای مشاهده تمام اجزا سایت باید مدام صفحه را جابه جا یا بزرگ و کوچک می کرد . بعد از گذشت مدتی طراحان برای حل این مشکل علاوه بر طراحی سایت اصلی ، نسخه جدایی از سایت برای نمایشگر های مختلف طراحی کردند . که این روش نیز معایبی را به دنبال داشت .
از جمله معایب این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد .

افزایش هزینه :
در این روش نیازی به طراحی مجدد سایت بود ، به همین سبب هزینه طراحی سایت بالا می رفت .
اثر منفی در سئو :
این روش با ایجاد محتوای تکراری در سئو سایت تاثیر منفی می گذاشت .

تقریبا از سال 2012 بود که طراحان سایت به فکر طراحی سایت ریسپانسیو برای حل این مشکل افتادند . حتما در هنگام جستجو در اینترنت به سایت ها برخوردید که کاملا واکنشگرا بوده و تصاویر و المان های سایت را مطابق با صفحه نمایش ، نمایش می دهند . به این نوع طراحی سایت ، طراحی سایت ریسپانسیو می گویند .
در وب سایت ریسپانسیو ، با ورود کاربر به سایت شما با تشخیص ابعاد صفحه نمایش کاربر تصاویر سایت را به طریقی نمایش می دهد که به راحتی برای کاربر قابل مشاهده باشد.
امروزه می توان گفت یکی از عواملی که باعث می شود سایت برای کاربر شما مورد پسند واقع شود ریسپانسیو بودن سایت است . تجارت گستر شهریار با طراحی سایت ریسپانسیو در تبریز توانسته تا کنون رضایت کاربران را فراهم نماید .

طراحی سایت ریسپانسیو

مزایای طراحی سایت ریسپانسیو :

1- سازگاری با انواع نمایشگر :

سازگاری و واکنش گرا بودن با ابعاد مختلفی از صفحه نمایش از برترین مزایای سایت ریسپانسیو است .

2- کاهش میزان از دست دادن کاربر :

مطمئنا عدم طراحی سایت ریسپانسیو و واکنش گرا می توان باعث شود شما بسیاری از کاربران خود را از دست بدهید . زیرا کاربران اکثرا در صورتی که یک سایت حس خوبی به آنها ندهد و برای مشاهده سایت مدام مجبور به کوچک و بزرگ کردن صفحه باشند ، آن را ترک خواهند کرد .

3- مقرون به صرفه :

روش دیگری که بیان شد طراحی سایت جداگانه برای نمایشگر ها با ابعاد متفاوت بود که این روش به علت هزینه دوباره برای طراحی سایت مقرون به صرفه نیست . اما در وب سایت ریسپانسیو نیازی به هزینه چند برابر برای طراحی نیست .

4- سئو :

طبق الگوریتم ها جدید گوگل سایت های ریسپانسیو به نسبت سایت هایی که ریسپانسیو نباشند ، بهتر در نتایج گوگل نمایش داده می شوند . از جنبه دیگر به علت کاهش میزان boun در سئو سایت تاثیر مثبتی می گذارد .

5- افزایش محبوبیت :

مطمئنا طراحی سایت ریسپانسیو موجب محبوبیت شما در بین کاربران و موتورهای جستجو می گردد .

امروزه اکثر سایت ها اقدام به طراحی سایت ریسپانسیو برای خود کردند . اگر شما نیز نمی خواهید از عرصه رقابت دور بمانید بهتر است هر چه زودتر به فکر طراحی سایت ریسپانسیو برای خود باشید . سایت های طراحی شده توسط تجارت گستر ، در زمان طراحی همگی به صورت ریسپانسیو می باشند به همین دلیل دیگر نیازی نیست که سالها بعد هزینه دوباره ای برای ریسپانسیو کردن سایت بپردازید .
برای کسب اطلاعات بیشتر و طراحی سایت ریسپانسیو در تبریز با شماره های زیر تماس بگیرید .

04133368313

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ