بهینه سازی سایت در آذربایجان شرقی

بهینه سازی سایت در آذربایجان شرقی

بهینه سازی سایت در آذربایجان شرقی

طراحی و بهینه سازی سایت در آذربایجان شرقی توسط تجارت گستر شهریار

بهینه سازی سایت یا به عبارتی سئو سایت مبحث تقریبا جدید و پرطرفدار این روزها در حوزه طراحی وبسایت است . همان طور که در نوشته سئو در تبریز بیان شد . تجارت گستر شهریار به عنوان برجسته ترین شرکت در عرصه طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت در آذربایجان شرقی می باشد که با داشتن نمونه کارهای بسیار در این رابطه توانسته به نامی آشنا تبدیل شود . نمونه بهینه سازی سایت را ببینید .

همان طور که در مقالات قبلی بیان نمودیم طراحی سایت برای هر صنف جز ملزومات محسوب می شود . اما تنها طراحی سایت به خودی خود باعث رونق کسب و کار شما نمی شود . زیرا تعداد سایت های بسیاری هر روزه در عرصه وب ایجاد می شوند و باید شما به طریقی سایت خود را در معرض نمایش قرار دهید .

اگر صرفا با دادن آدرس سایتتان این کار انجام دهید مخاطبان محدودی خواهید داشت . حدود 82 درصد از کاربران برای یافتن یک مقاله یا خرید یک محصول از موتورهای جستجو استفاده می کنند و 70 درصد آنان روی سه گزینه اول کلیک می کنند . این آمار نشان دهنده اهمیت بهینه سازی سایت است .همان طور که می دانید تنها ده سایت در صفحه اول موتورهای جستجو از جمله گوگل قرار می گیرند . اگر شما تنها به طراحی سایت بیاندیشید و به فکر کار بر روی بهینه سازی سایت نباشید تعداد بالایی از کاربران را از دست می دهید .

علت نیاز به بهینه سازی سایت :

معرفی سایت و کسب و کارتان به اینترنت
روش تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه
افزایش فروش و در آمد
تبلیغات دائمی

در استان آذربایجان شرقی شرکت های بسیاری در زمینه بهینه سازی سایت فعالیت دارند . یکی از برترین شرکت های بهینه سازی سایت در آذربایجان شرقی تجارت گستر شهریار می باشد . که با سالها سابقه و بهینه سازی سایتهای مختلف اعتبار بالایی را به دست آورده است .
برای مثال یک کاربر با جستجو یک کلمه برای مثال رنگ استخر در اولین نتیجه سایت hsmpolymer.com را دیده و بر روی آن کلیک می کند . این سایت توسط تجارت گستر طراحی و بهینه سازی شده است ، که مسلما بر روی افزایش فروش این شرکت بسیار تاثیر گذار بوده است .

بهینه سازی سایت در آذربایجان شرقی

خدمات بهینه سازی سایت در آذربایجان شرقی :

بهینه سازی ساختار کلی سایت

ساختار کلی سایت و کدنویسی آن یکی از خدمات سئو در آذربایجان شرقی می باشد که توسط تجارت گستر انجام می پذیرد.

مشخص کردن کلمات کلیدی

در هر حوزه فعالیتی کلمات مشخصی وجود دارد که مسلما تلاش شما بر روی آن ها نتیجه بخش تر خواهد بود . کار بر روی کلمات تک کلمه ای مانند دانلود ، سایت و … مطمئنا علاوه بر دشواری بالا و هزینه بالا مفید نیز نخواهد بود . و کاربر هدفمند به سایت شما روانه نخواهد کرد . زیرا کاربری که کلمه دانلود را جستجو می کند ، هدفی ندارد و مشخص نیست به دنبال دانلود بازی ، دانلود فیلم ، دانلود برنامه و یا موارد دیگر است .

پایین آوردن سرعت لود سایت 

کاربران در صورتی که وارد سایتی شده که سرعت لود بالایی داشته باشد سریعا آن را ترک می کنند . و این در سئو سایت شما اثر منفی میگذارد .

بهینه سازی تصاویر

استفاده از تصاویر با حجم بالا هم هم باعث پایین آمدن سرعت لود شما می شود و هم فضای اضافی از هاست شما را اشغال می کند . اما با بهینه سازی تصاویر و کم حجم سازی آنها از این امور جلوگیری می شود .

درج محتوا

می توان گفت محتوا مهم ترین بخش یک سایت است و سایت بدون محتوا مسلما کاربری نخواهد داشت . بسته به قرارداد شما تجارت گستر به تولید محتوای یکتا و مفیدی در حوزه فعالیتتان می پردازد .

لینک سازی 
مبحث لینک سازی بحث تخصصی در بهینه سازی وب سایت می باشد که با دقت فراوان در تجارت گستر ایجاد می شود .

و..

بهینه سازی وب سایت به موارد دیگری نیز بستگی دارد که بیان آن در این مقاله نمیگنجد . تاثیری که سئو سایت بر روی افزایش درآمد صاحبان سایت می گذارد قابل چشم پوشی نیست . اگر شما تا کنون اقدام به طراحی سایت نکردید و در این مورد هنوز تردید دارید ، پیشنهاد می کنیم با شماره 04133368313 تماس گرفته تا در طی یک جلسه مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان فنی این مجموعه به نتایج مطبوعی برسید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ