طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاه یکی از انواع سایت های طراحی شده توسط تجارت گستر می باشد . مبحث آموزش مسئله ای است که هر فرد در طول زندگی خود دائما با آن سرو کار دارد . به همین سبب ارائه آموزش و محتوایات آموزشی امر مهمی می باشد که در عرصه وب و اینترنت نیز رشد یافته است .
آموزشگاه ها نیز همانند دیگر مشاغل برای افزایش اعتماد و درآمد خود می توانند به طراحی یک سایت برای آموزشگاه خود اقدام نمایند . طراحی سایت آموزشگاه ها بسته به هدف شما طراحی می شوند . برخی از سایت های آموزشگاه ها صرفا برای معرفی آموزشگاه به کار می روند و در آن به معرفی و سابقه آموزشگاه ، معرفی کادر و مدرسان ، معرفی دوره های در حال تدریس و.. می پردازند . همچنین می توان آخرین خبر ها از آموزشگاه و دوره ها را برای اطلاع مخاطبان قرار داد .
در طراحی سایت آموزشگاه می توان امکانات را افزایش داد و امکان رزرو دوره های آموزشی را فراهم نمود تا کاربران به راحتی و به صورت آنلاین دوره های مورد نیاز را سفارش دهند . این امکان دارای مزیت های بسیاری است . کاربران در هر ساعت از شبانه روز به راحتی می توانند از دوره های آموزشی شما اطلاع یابند و سپس پس از بررسی مواردی همانند زمان برگزاری ، طول دوره ، ساعت دقیق برگزاری ، استاد مدرس ، هزینه و موارد مورد تدریس به رزرو دوره بپردازند .
از دیگر امکانات سایت آموزشگاهی برگزاری دوره ها به صورت آنلاین می باشد . در این مورد فیلم ها و کتاب های آموزشی در سایت قرار داده می شود و کاربران می تواند با پرداخت هزینه آنها را دانلود کنند . و در آزمون آنلاین آن شرکت نموده و مدرک دریافت نمایند . این امکان مزیتی برای کاربرانی است که در شهرهای دیگر هستند و تمایل به شرکت در دوره های آموزشی شما را دارند ، علاوه بر آن شما می توانید از سراسر ایران بازدید کننده جذب کنید و در افزایش کسب درآمدتان گامی موثر بردارید .

مزیت طراحی سایت آموزشگاه :

در صورت طراحی سایت آموزشگاه و بهینه سازی آن و کسب رتبه های برتر در نتایج گوگل می توان بر تعداد بازدید کنندگان افزود و در نتیجه افراد بیشتری را برای ثبت نام در آموزشگاه شما تشویق کند . همان طور که بیان شد از بین بردن محدودیت مکانی و زمانی از دیگر مزیت های طراحی وب سایت آموزشگاه می باشد .

امکانات طراحی سایت آموزشگاه :

معرفی و تاریخچه آموزشگاه
دوره های آموزشی در حال برگزاری و یا دوره های آتی
زمان برگزاری دوره های آموزشی
هزینه ثبت نام در دوره ها
معرفی اساتید و کادر آموزشی
آخرین اخبار آموزشگاه
آدرس و شماره تماس شعبات آموزشگاه
امکان دریافت کارت ورود به جلسه
قرار دادن نتایج آزمون پایانی

تجارت گستر شهریار با سالها سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت فعالیت دارد . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و بهره مندی از یک جلسه مشاوره رایگان برای طراحی سایت آموزشگاه در تبریز با شماره 04133368313 تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ