طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

با وجود پیشرفت های عصر حاضر و طراحی سایت برای انواع مشاغل هتل ها نیز به این فرآیند اقدام نموده اند . با طراحی سایت هتل می توان در دنیای مجازی نیز به فعالیت پرداخت و در جلب اعتماد مشتریان و جذب آنها تاثیر بیشتری گذاشت .
طراحی سایت هتل مانند انواع سایت های دیگر دارای امکانات مختص به خود می باشد که در پکیج طراحی سایت هتل تجارت گستر قرار داده شده است . امکانات دیگر بنابر سفارش مشتری افزوده می شود .
مسلما با وجود پیشرفت های انجام شده در سفر نیز مردم به دنبال سهولت انجام کار بوده و می خواهند قبل از سفر محل اقامت خود را تعیین کنند . که این امر با طراحی سایت هتل و قرار امکانات خاص در آن امکان پذیر خواهد بود . از مزیت های مهم طراحی سایت هتل از بین بردن محدودیت مکانی است . مسلما بسیاری از افراد قبل از سفر به جای به فکر انتخاب هتل مورد نظر برای سکونت هستند و چه بسا به اینترنت مراجعه نموده و از طریق سایت هتل و مشاهده تعرفه ها و تصاویر هتل اقدام به انتخاب می نمایند . به همین سبب طراحی سایت هتل می تواند در افزایش مشتریان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . عدم وجود محدودیت زمانی از دیگر مزایای طراحی سایت هتل محسوب می شود . مخاطبان شما در هر ساعتی از شبانه روز می تواننید به سایت شما مراجعه و مشاهده نمایند .

امکانات طراحی سایت هتل :

معرفی هتل :

در قسمت معرفی می توانید به معرفی هتل خود ، تاریخچه و زمان شروع فعالیت ، افتخارات و رزومه خود بپردازید . هم چنین امکانات و خدماتی که در هتل شما انجام می پذیرد را بیان نمایید .

تصاویر و تور مجازی :

مطمئنا یکی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب هتل محل هتل می باشد . افرادی که از شهری دیگر نیاز به انتخاب هتل دارند مایل هستند محیط هتل را مشاهده نمایند . با قرار دادن تصاویر و یا تور مجازی از هتل می توانید موجب رضایت مشتریانتان شوید . یکی از خدمات تجارت گستر شهریار تور مجازی می باشد که در برخی از پکیج ها از جمله طراحی سایت هتل کارآمد است .

رزرو آنلاین :

در شغل هتل داری بسیاری از مشتریان شما از شهری دیگر می باشند به همین سبب وجود سیستم رزرو آنلاین که مشتریان شما به راحتی بتوانند تاریخ مد نظر خود را انتخاب نمایند ، بسیار مهم می باشد . در این سیستم می توان در روز مورد نظر خود به جستجوی اتاق خالی پرداخت .

طراحی سایت هتل

تعرفه ها :

بخش دیگری که در طراحی سایت هتل تجارت گستر گنجانده شده است بخش تعرفه ها است . مشتریان با مشاهده و بررسی قیمت های اتاق های مختلف می توان مکان مورد نظر خود را انتخاب نمایند .

مقالات :

با قرار دادن مقالات و تو ضیحاتی از مکان های دیدنی و تصاویری از آنها می توان به جذب کاربر پرداخت که این امر در بهینه سازی سایت نیز تاثیر گذار است .

از خدمات تجارت گستر شهریار طراحی سایت هتل در تبریز و دیگر شهرها است . علاوه بر موارد و امکانات بالا در صورتی که امکانات خاصی مد نظر شما بود می توانید با بیان آنها در جلسه مشاوره رایگان تجارت گستر ، از مشاوره کارشناسان فنی ما نیز بهره مند شوید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ