طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

کارخانه ها و مراکز صنعتی با طراحی سایت صنعتی برای خود می توانند در افزایش درآمد خود گامی موثر بردارند . با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت طراحی سایت برای هر شغلی لازم می باشد . حوزه صنعت حوزه گسترده ای است که شرکت های مختلفی نه تنها در ایران بلکه در سراسر کشور به فعالیت های مختلف صنعتی مشغولند .
به علت گستردگی و ازدیاد شرکت های صنعتی شرکتی موفق خواهد بود که علاوه بر مشتریان در محله یا شهر خود ، در سراسر کشور شناخته شده و بتواند محصولات و خدمات خود را حتی به کل دنیا عرضه نماید .
مسلما این کار را با طراحی وب سایت صنعتی برای کارخانه یا مجموعه خود می تواند انجام می دهد. البته با توجه به اهمیت این موضوع و مزایای طراحی سایت صنعتی ، شرکت های بسیاری به فکر طراحی سایت صنعتی برای خود افتادند و به این کار اقدام نموده اند . بنابراین شما هم اگر خواهان این هستید که به کسب و کار خود رونقی بخشید و از رقبای خود عقب نمانید بهتر است هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت صنعتی نمایید .
برای معرفی خود و کالا ها و خدمات ارائه دهنده خود می توانید با راه اندازی و ساخت سایت صنعتی برای شرکت خود اقدام نمایید .

مزایای طراحی سایت صنعتی :

طراحی سایت صنعتی

1- معرفی :

یکی از ویژگی های بالقوه هر طراحی سایتی شناساندن شرکت خود به مشتریان و مخاطبانتان است . در سایت صنعتی هم این امر اهمیت ویژه ای دارد . در سایت صنعتی شما می توانید رزومه از شرکتتان ، کالاها و خدمات خود را قرار دهید تا کاربران به راحتی به آن دسترسی داشته باشند .

2- عدم محدودیت زمانی :

با طراحی سایت صنعتی شما همیشه و در هر ساعت از شبانه روز در دسترس مشتریان خود خواهید بود . و به این طریق دیگر در صورت بسته بودن کارخانه یا شرکت مشتریان خود را از دست نمی دهید .

3- محبوبیت سراسری :

همان طور که بیان شد با راه اندازی سایت صنعتی می توانید محصولات خود را در سراسر کشور به فروش رسانید . البته این کار مستلزم کار روی سئو و بهینه سازی سایت است که تجارت گستر شهریار با دارا بودن نمونه کار های بسیار در این زمینه توانسته رضایت مشتریان خود را تامین کند . نمونه کار بهینه سازی را ببینید .

4- فروش آنلاین :

شما می توانید محصولات خود را با قرار دادن یک فروشگاه در سایتتان به فروش برسانید .

طراحی سایت صنعتی

امکانات طراحی سایت صنعتی :

در وب سایت های صنعتی امکانات بسیاری وجود دارد . که مختصرا به چند مورد اشاره می کنیم .

معرفی شرکت و رزومه
معرفی افراد شاغل در کارخانه یا شرکت
معرفی محصولات و مشخصات آن ها
معرفی خدمات ارائه دهنده شرکت
بخش پشتیبانی آنلاین مشتریان
ارائه کاتالوگ محصولات
فروش آنلاین و قسمت فروشگاه

بهینه سازی سایت صنعتی :

بحث بهینه سازی سایت های صنعتی بسیار مهم و حائز اهمیت است . زیرا تنها بودن در نتایج جستجو با نام شرکت نمی تواند در کسب و کار شما تاثیر گذار باشد . زیرا اکثر کاربران با سرچ محصول به سایتی که در نتایج جزو رتبه های برتر است ، مراجعه می نمایند .
صاحبان سایت های صنعتی طراحی شده توسط تجارت گستر به علت اهمیت این موضوع ، خواستار بهینه سازی سایت شان نیز بودند و کسب رتبه های برتر در بسیاری از کلمات نتیجه اعتماد آنها به تجارت گستر بوده است ، که منجر به فروش چندین برابری آنها شده است .
برای مشاهده نمونه طراحی سایت صنعتی نمونه کارها را مشاهده کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 04133368313 تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33355073

از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

    09145269199

× مشاوره رایگان از طریق واتساپ