طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری ، طراحی وب سایت خبری با بالاترین کیفیت در تجارت گستر شهریار

مسلما یکی از نیازهای اصلی هر فردی در تمام طول تاریخ اطلاع از اخبار و حوادث روزمره می باشد . این امر با پیشرفت های حال حاضر اهمیت بسیاری پیدا کرده و ابعاد وسیع تری را هم در بر می گیرد . مردم امروزه نه تنها نیاز به اطلاع از اخبار شهر یا کشور خود ، بلکه نیاز به اطلاع از حوادث کشورهای دیگر نیز دارند .
که این امر به صورت آنلاین و از طریق طراحی سایت خبری انجام پذیر است . طراحی سایت خبری یکی از انواع زمینه های طراحی سایت است که تجارت گستر شهریار با سابقه بالا در این زمینه نیز فعالیت دارد .
وجود تعداد کاربر آنلاین بسیار در ایران و دنبال کردن اخبار موجب شده تعداد افراد بسیاری به فکر راه اندازی و طراحی سایت خبری باشند . طراحی سایت خبری که علاوه بر ساختار مناسب محتوای مفید و به روزی تولید نماید می تواند مخاطبان بسیاری را به خود جذب نماید .

امکانات طراحی سایت خبری :

سرعت بالا :

سرعت یکی از مشخصه های اصلی طراحی سایت خبری می باشد . افرادی که برای مشاهده اخبار به سایت خبری مراجعه می کنند می خواهند در کم ترین زمان ممکن به اخبار دسترسی یابند و سرعت لود پایین می تواند موجب ترک سایت شما توسط قشر زیادی از مخاطبانتان گردد . تجارت گستر شهریار با طراحی سایت های بسیار سبک خبری به این امر مهم توجه ویژه ای دارد .
تعریف سطح دسترسی :

در سایت های خبری می توان با تعریف نقش برای کاربران به روند کاری سهولت بخشید . سطح دسترسی کاربران ، خبرنگاران برای درج اخبار و مدیر برای بررسی ، نمونه ای از نقش های کاربری می باشد که در طراحی سایت خبری می توان استفاده نمود .
واکنش گرا :

با رواج استفاده از گوشی های همراه و تبلت ها ، واکنش گرا بودن یا به عبارتی ریسپانسیو بودن سایت دارای اهمیت بسیاری می باشد .

طراحی سایت خبری
نکات طراحی سایت خبری :

امنیت :

مسئله امنیت نیز در انواع طراحی سایت حائز اهمیت است . این مسئله در طراحی سایت خبری به علت دارا بودن حجم بالایی از اطلاعات بیشتر خود را نشان می دهد . به همین سبب شما باید در انتخاب طراح سایت خبری به این مسئله حساسیت نشان دهید .

دسته بندی مناسب :

از ویژگی های یک طراحی سایت خبری خوب دسته بندی مناسب و مربوط می باشد . این کار باعث می شود کاربر به راحتی به اخبار مورد نظر خود دست یابد .

رابط کاربری مناسب :

رابط کاربری سایت های خبری به علت دارا بودن حجم زیادی از اطلاعات بخش تاثیر گذاری است . رابط کاربری آشفته و ظاهری که کاربر با آن احساس راحتی نکند به میزان زیادی می تواند به از بین رفتن کاربران شما منجر شود . دسته بندی های مشخص ، فهرست ، دسترسی آسان از ویژگی های اساسی طراحی سایت خبری توسط تجارت گستر شهریار می باشد . در صورتی که کاربر به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابد مطمئنا در سایت شما به گشت و گذار پرداخته که این امر تاثیر بسیار خوبی در سئو سایت خبری شما خواهد داشت .

ظاهر مناسب :

سایت های خبری برخلاف برخی از سایت ها مثلا آتلیه ، عکاسی ، شرکتی و … نیازی به طراحی گرافیکی پیچیده ندارند . طراحی سایت آتلیه را مطالعه کنید . مسلما برای افرادی که به سایت خبری شما مراجعه می نمایند محتوا اهمیت بیشتر نسبت به ظاهر دارد .

بهینه سازی سایت :

بحث بهینه سازی و سئو سایتهای خبری امری دشوار می باشد . زیرا در سایت های خبری زمان نقش مهمی را ایفا می کند . در طراحی سایت خبری بسیار مهم است که اخبار گذاشته شده شما در سایت سریع تر از رقبا در موتورهای جستجو انتشار یابد . تجارت گستر با سابقه بالا در زمینه سئو در تبریز ، در صورت نیاز شما علاوه بر طراحی سایت خبری به بهینه سازی آن نیز می پردازد . نمونه بهینه سازی سایت را ببینید .

تجارت گستر با رعایت تمامی موارد بالا و همچنین افزودن قابلیت های بیشتر با توجه به سفارش شما می تواند در زمینه طراحی سایت خبری در تبریز و دیگر شهرها پاسخگو باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت خبری و بهینه سازی سایت خبری و شرکت در یک جلسه مشاوره رایگان با شماره ۰۴۱۳۳۳۶۸۳۱۳ تماس بگیرید .

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان لطفا شماره تلفن ونام خود همچنین زمینه مشاوره را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .