طراحی سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانجات

همان طور که در مقالات گذشته اشاره شد طراحی سایت امروزه برای انواع مشاغل امری لازم به نظر می رسد . یکی از انواع طراحی وبسایت ، طراحی سایت کارخانجات می باشد که تجارت گستر در این زمینه نیز فعالیت داشته و طراحی سایت کارخانجات معروفی را انجام داده است .

از جمله می توان به طراحی سایت کارخانه صابون سازی پیروز و طراحی سایت کارخانه ان جی و … اشاره کرد .

برای اطلاعات بیشتر از نمونه کارهای تجارت گستر نمونه کارها را ببینید یا با شماره ۰۴۱۳۳۳۶۸۳۱۳ تماس بگیرید .
در نگاه اول شاید به نظر برسد کارخانجات فروش خود را داشته و نیازی به طراحی سایت ندارند، زیرا مشتریان و فروش خود را دارند .

اما با رشد روز افزون تکنولوژی و تاثیر تبلیغات در فروش بیشتر کارخانجات باید به فکر راه اندازی سایت برای خود باشند زیرا در غیر این صورت ممکن است با حضور قوی تر رقبا ، مشتریان ثابت خود را هم از دست دهند .
مسلما تعداد افراد که به دنبال خرید محصول هستند و در اینترنت به جستجو می پردازند در حال افزایش است و در صورتی که کارخانجات به دنبال طراحی سایت کارخانجات نباشند مشتریان اینترنتی خود را از دست خواهند داد .
طراحی سایت برای کارخانجات موجب جلب اعتماد مشتریان آنها شده و اعتباری را در نزد مخاطبان ایجاد می نماید . مزیت دیگر این کار از بین بردن محدودیت مکانی و زمانی می باشد . کارخانجات با طراحی سایت می توان بازار هدف خود را از بازار داخل کشور به خارج کشور تغییر داده و به صادرات محصولات خود بپردازند .

قیمت طراحی سایت کارخانجات

قیمت طراحی سایت کارخانجات و شرکت ها با توجه به امکانات ارائه شده در آنها بنا بر سفارش مشتری تعیین می شود . گاها مشتریان صرفا سایتی برای معرفی خدمات و محصولات خود می خواهند که به تبع ارزان تر می باشد . طراحی سایت کارخانجات با امکانات بیشتر هم دارای امکان معرفی محصولات و فروش اینترنتی آنها می باشند که می توان با کار روی بهینه سازی سایت فروش آن را هم افزایش داد . طراحی سایت کارخانجات تجارت گستر از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد .

نمونه طراحی سایت کارخانجات تجارت گستر و افزایش فروش آنها بیانگر تاثیر مثبت این عمل در روند کاری آنهاست . برای بهره مندی از مشاوره رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان فنی ما پاسخگوی شما در این زمینه باشند . برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره ۰۴۱۳۳۳۶۸۳۱۳ تماس بگیرید .

طراحی سایت کارخانجات

امکانات طراحی سایت کارخانجات :

۱- معرفی کادر کارخانه ، فعالیت ها ، رزومه برای آشنایی بیشتر با کارخانه
۲- معرفی نمایندگان فروش برای راحتی دسترسی مشتریان از شهرهای مختلف
۳- معرفی محصولات و فروش آن
۴- بیان کامل خدمات ارائه شده توسط کارخانجات
۵- بخش تماس برای برقراری راحت تر با مشتریان و مخاطبان
۶-بخش اخبار سایت که آخرین اخبار کارخانه را برای مخاطبان خاص نمایش داد .
۷- بخش مقالات که می توان برای آشنایی بیشتر مخاطبان با خدمات ارائه شده توسط کارخانجات قرار داده شود و همچنین در بهینه سازی سایت نیز می تواند کمک کننده باشد .
۸- بخش تور مجازی برای مشاهده کارخانه که در جلب اعتماد مشتری و ارتباط نزدیک تر با مشتری تاثیرگذار است.

برای سفارش طراحی سایت کارخانجات با بالاترین امکانات و مناسب ترین قیمت با ما تماس بگیرید .

جلسه مشاوره ی رایگان

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.

کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

با ما تماس بگیرید:

041-33368313

09120648210